Aktorzy najlepszych seriali

Obsada aktorów w najlepszych serialach online. Dowiedz się więcej o swoich ulubionych aktorach i wiedz o nich więcej.

Popularni aktorzy

Rob Raco

Male Aktor

Muzyk, aktor i model, znany z serialu Riverdale, Orange is the New Black, Nie z tego świata.

Lochlyn Munro

Male Aktor

Kanadyjski aktor telewizyjny i filmowy, znany z serialu Riverdale, Chicago Med, Seal Team, Take Two, Beyond, Nie z tego świata, Lucyfer.

Jordan Calloway

Male Aktor

Amerykański aktor, znany z serialu Riverdale, Black Lightning, Cioteczka Mick, Pure Genius, Beyond. Ukończył studia z dyplomem w dziedzinie produkcji na Azusa Pacific University.

Molly Ringwald

Female Aktorka

Amerykańska aktorka, tancerka, piosenkarka, znana z serialu Riverdale, Świry. Karierę rozpoczęła w 1977 roku.

Mark Consuelos

Male Aktor

Hiszpański aktor telewizyjny i filmowy, znany z serialu Riverdale, Pitch, Queen of the South. W 1998 i 1999 roku zdobył nagrodę American Latino Media Arts dla wybitnego aktora w dziennej operze mydlanej. W 2018 roku zdobył nagrodę Teen’s Choice Award dla Choice TV Villain.

Jennifer Love Hewitt

Female Aktorka

American actress, film producer and singer, known from the series 9-1-1, Ghost Whisperer, Criminal Minds. She began her acting career in 1989.

Madelaine Petsch

Female Aktorka

Amerykańska aktorka, znana z serialu Riverdale. W wieku 3 lat rozwinęła swoją pasję do tańca, dlatego rodzice zapisali ją na naukę tańca. W teatrze zaczęła występować w wieku 5 lat. W 2014 roku pojawiła się w kampanii reklamowej Coca – Coli.

Barclay Hope

Male Aktor

Kanadyjski aktor telewizyjny, znany z serialu Riverdale, Colony, Salvation, Teen Wolf: Nastoletni wilkołak, Skazany na śmierć, iZombie, Dawno dawno temu.

Cole Sprouse

Male Aktor

Amerykański aktor i brat bliźniak Dylana Sprouse. Znany z serialu Riverdale, Nie ma to jak statek, Nie ma to jak hotel. Pracował w komiksie Meltdown w Los Angeles, ponieważ interesuje się komiksami. W 2015 roku ukończył studia w Gallatin School of Individualized Study.

Hayley Law

Female Aktorka

Kanadyjska aktorka telewizyjna i piosenkarka, znana z serialu Riverdale, Altered Carbon.

Sarah Habel

Female Aktorka

Amerykańska aktorka, znana z serialu Riverdale, Rush, Hawaii 5.0. W 2004 roku otrzymała tytuł Bachelor of Arts w teatrze na Michigan State University.

Kerr Smith

Male Aktor

American actor, known from the TV series Riverdale, In the Dark, The Fosters, Agents of S.H.I.E.L.D., Doubt, NCIS: Los Angeles, Charmed.

Więcej aktorów i aktorek

Znajdź swój ulubiony serial i sprawdź pełną obsadę. Poznaj aktorów, oglądaj i subskrybuj ich w sieciach społecznościowych.


X