Tylko z Tobą Odcinek 1 Sezon 1 (S01E01)

Tylko z Tobą Odcinek 1 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E01

Z Adany do Stambułu przyjeżdża Nur, która straciła rodziców, dlatego postanawia zatrzymać się u swojej ciotki Hafize i kuzynki Elmas, jednak kiedy wysiada z autobusu zostaję napadnięta przez mężczyzn, na ratunek zjawia się Yigit Kozan, który mimo jej woli zabiera ją do swojej rezydencji.
Zdezorientowana Nur chce uciec, jednak kiedy się odwraca zauważa swoją ciotkę, wuja i kuzynkę oraz zdziwioną rodzinę Yigita, Aytul chce natychmiast wiedzieć co się dzieję.
Hafize opowiada Nur o Yigit, który jest dobrym człowiekiem, tymczasem Yaren, Nazan i Aytul rozmawiają o nowo przybyłej dziewczynie, która właśnie zjawia się ze swoją ciotką.
Aytul przychodzi porozmawiać z Yigit o swojej córce Iclal – która leży w śpiączce, następnie obydwoje idą odwiedzić Merta, który cały czas dokucza swojej babci, ponieważ chce rozzłościć swoją mamę, aby do niego wróciła.
Elmas oprowadza Nur po posiadłości, rozmawiając o Yigit i o jego pracy, nagle zjawia się Hafize, która każe dziewczętom nie plotkować, robi awanturę swojej córce.
Wieczorem podczas kolacji Tayyar wyśmiewa Nur, która chce znaleźć pracę, mężczyzna podejrzewa, że dziewczyna chce zarabiać na życie urodą, zrozpaczona wychodzi do altanki, tymczasem Mert podczas kolacji chce wiedzieć, dlaczego jego mama jeszcze nie wróciła do domu.
Po powrocie do domu Yigit zauważa siedzącą, samotnie Nur w ogrodzie, natychmiast idzie się oficjalnie przedstawić, kiedy podają sobie dłonie rodzi się uczucie, które czują obydwoje.
Nazan robi awanturę Cahit, wszystko słyszy Yigit, który szuka syna, wszyscy wychodzą zobaczyć co się dzieję, podejrzewają, że wybiegł na dach, nagle Nur zauważa chłopca na drzewie, postanawia pomóc mu zejść, wszystko widzi rodzina Kozan.
Mert postanawia zejść trzymając się Nur, Yigit krzyczy na syna, mówiąc, że mama już nigdy nie wróci, Nur każe przestać.
Yigit każe Tayyar przynieść piłę, ponieważ chce ściąć drzewo, na co nie pozwala Nur, tłumacząc, że chłopiec cierpi z powodu braku matki.
Elmas opowiada kuzynce, że Iclal miała wypadek 3 lata temu, jednak nie wyjawia, że kobieta leży w szpitalu w śpiączce, którą aktualnie odwiedza Yigit przypominając sobie ich ostatnią rozmowę przed wypadkiem.
Rano Mert widzi jak ojciec ozdobił drzewo balonami, zauważa to również Nur.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-02-26

Długość: 00:44:22

Numer odcinka: 1

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 1 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-11-30 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-01.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 1

  Tylko z Tobą Odcinek 1 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 1 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X