Tylko z Tobą Odcinek 10 Sezon 1 (S01E10)

Tylko z Tobą Odcinek 10 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E10

Aytul po raz kolejny atakuję Nur, oznajmiając, że nie zgłosi postrzału na policję, nagle zjawia się Sinan, który chce wiedzieć, dlaczego matka tak atakuję opiekunkę Merta.
Nazan śmieję się do Cahita z tego co zrobiła Nur, mężczyzna każe jej natychmiast przestać, nagle do pokoju wchodzi ciotka, plując w twarz synowej, mówiąc, że wie iż to ona pokazała Iclal obrączkę.
Iclal zasypia u boku męża, jednak nie może przestać myśleć o obrączce, którą znalazła w komodzie, rano Yigit odwiedza syna w pokoju, widzi, że Nur śpi koło niego, nagle budzi się pytając męża czy wszystko w porządku.
Iclal budzi się sama w łóżku, natychmiast przychodzi do męża pytając czyją obrączkę nosi na palcu, niespodziewanie zjawia się ciotka, która twierdzi, że mężczyzna nosi nową obrączkę, ponieważ starą zdjął w dniu wypadku, gdyż nie umiał się pogodzić.
Nur przyprowadza Merta do sypialni rodziców, Aytul informuję, że należy zdjąć fałszywą obrączkę i założyć prawdziwą, Yigit mówi, że ta na jego palcu jest prawdziwa a nie fałszywa i temat jest zamknięty.
Aytul kłóci się z Nur, każe jej natychmiast odejść, ponieważ Iclal nabiera podejrzeń, dziewczyna jednak stawia się mówiąc, że nigdzie się nie wybiera, dopóki nie dostanie rozwodu.
Sinan proponuję Nur, że podwiezie ją do biura, tymczasem Emin czyści auto Yaren, a Elmas przychodzi do Cahita chce wiedzieć kto postrzelił jego brata.
Aytul proponuję Nazan pieniądze, w zamian za uwolnienie się od Nur, synowa zgadza się, dlatego przychodzi porozmawiać z Tayyar prosząc aby ściągnął do miasta męża dziewczyny.
Nur przyjeżdża do firmy Yigita, prosząc o rozmowę, Iclal chce wrócić do formy, dlatego rozpoczyna ćwiczenia, Nazan przekazuję ciotce wiadomości.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-03-10

Długość: 00:45:56

Numer odcinka: 10

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 10 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 10

  Tylko z Tobą Odcinek 10 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 10 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X