Tylko z Tobą Odcinek 100 Sezon 2 (S02E100)

Tylko z Tobą Odcinek 100 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E100

Yigit odwiedza Nur, która przebywa w szpitalu, kobieta chce naprawić relację z byłym mężem prosi o drugą szansę, jednak on mówi, że to koniec, kiedy wychodzi w odwiedziny przychodzi Elmas i Hafize, które ogłaszają, że Yigit i Iclal mają się pobrać, dziewczyna jest zrozpaczona i wściekła.
Firat czyta w gazecie artykuł dotyczący samobójstwa Kerema, nagle wraca Yigit, który wchodzi do sypialni informując Iclal, że za dwa dni i tak się pobiorą, Aytul jest w szoku, ponieważ tak jak córka myślała, że teraz odejdzie do Nur.
Nadchodzi dzień ślubu, trwają wszystkie przygotowania, Cahit próbuję przekonać brata, aby nie brał ślubu z przymusu, Elmas uważnie przygląda się wszystkiemu nagle wpada na zrozpaczonego Firata.
Kiedy Nur przygotowuje się do wyjścia ze szpitala, nagle do pokoju wchodzi Firat, który wyznaję, że Yigit nigdy jej nie zdradził a Iclal zaszła w ciąże z nim, dzięki zabiegowi in vitro, dziewczyna jest w szoku, natychmiast wybiega ze szpitala i jedzie o wszystkim powiedzieć ukochanemu.
Trwają zdjęcia ślubne, Mert jest szczęśliwy, pod rezydencją zjawia się Nur, która pewna siebie idzie do pokoju Iclal, mówiąc, że ślubu nie będzie, zrozpaczona grozi rywalce, że nic nie może zrobić i za chwilę ją wyrzuci, jednak Nur opowiada, że wie o wszystkim co zrobiła z Firatem.
Iclal jest w szoku, ponieważ Firat ją zdradził, zrozpaczona błaga Nur aby nie mówiła nic Yigitowi, jednak dziewczyna jest nieugięta i chce odzyskać ukochanego, następnie idzie do wujostwa.
Zrozpaczona Iclal podejmuje drastyczne kroki, aby prawda nie wyszła na jaw, dzięki świecom podpala zasłony i obrusy, Aytul pyta Yigita czy widział Iclal, nagle wybiegają pokojówki, które krzyczą, że się pali.
Yigit rusza na ratunek Iclal, która została w płonącym domu, na dworze wybiega Hafize, Tayyar oraz Elmas, Nur przygląda się wszystkiemu przez okno.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-12-06

Długość: 00:42:23

Numer odcinka: 100

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 100 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2021-03-05 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2021-03-06.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 100

  Tylko z Tobą Odcinek 100 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 100 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X