Tylko z Tobą Odcinek 101 Sezon 2 (S02E101)

Tylko z Tobą Odcinek 101 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E101

Cała rodzina przenosi się do hotelu, razem z nimi jedzie Elmas z rodzicami, nagle dzwoni Nur, która wypytuje gdzie są, kiedy dowiaduje się o hotelu natychmiast chce przyjechać.
Yigit idzie zrobić zakupy do butiku hotelowego w tym samym czasie do hotelu wchodzi Nur, Aytul wysyła Merta do Cahita od Iclal dowiaduje się, że nie może wyjść za ukochanego, Nur spotyka się z Elmas, następnie idzie porozmawiać z Yigitem, który jest wściekły kiedy dowiaduje się, że wynajęła pokój w tym samym hotelu.
Iclal przyznaję się matce, że spaliła dom, ponieważ została zaszantażowana przez Nur, która zna prawdę, Aytul jest załamana, ranem Elmas ogłasza rodzicom i Cahitowi, że Nur chce odzyskać Yigita.
W hotelu zjawia się Firat, kiedy Iclal go zauważa natychmiast się na niego rzuca z rękami, Aytul zabiera córkę, tymczasem Tayyar informuję Cahita, że chce zamieszkać z córką, mężczyzna jest przerażony, dlatego idzie porozmawiać ze swoim bratem.
Harun obserwuje swoich synów, tymczasem Nazan kontaktuje się z asystentką Cahita, chce wiedzieć gdzie przebywa jej mąż.
Nur wychodzi z pokoju na swojej drodze spotyka Firata, który błaga o pomoc, jednak dziewczyna idzie na basen gdzie dokucza Iclal, która natychmiast ucieka.
Nazan zjawia się w hotelu Elmas jest wściekła, między kobietami dochodzi do awantury, którą widzą Iclal i Aytul.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-12-07

Długość: 00:45:00

Numer odcinka: 101

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 101 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2021-03-05 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2021-03-06.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 101

  Tylko z Tobą Odcinek 101 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 101 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X