Tylko z Tobą Odcinek 102 Sezon 2
Ocena: 3.5
Głosy: 2

Tylko z Tobą Odcinek 102 Sezon 2 (S02E102)

Tylko z Tobą Odcinek 102 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E102

Cahit zostaję zaczepiony przez Haruna, swojego ojca z którym nie chce mieć nic wspólnego, Nazan rozmawia z Iclal i Aytul, które stanęły po jej stronie przy Elmas, ciotka każe nie dawać za wygraną.
Nur prosi Cahita o pomoc w odzyskaniu Yigita, prosi aby zatrudnił ją jako sekretarkę, tymczasem Yigit wraca do hotelu z prezentem dla Iclal do pokoju wraca również Cahit, który nie może zapomnieć o spotkaniu z ojcem.
Wieczorem Yigit przynosi prezent dla Iclal, kiedy kobieta go rozpakowuje zauważa nową suknię ślubną, prosi matkę aby zabrała Merta, kiedy zostają sami Iclal wyznaję ukochanemu, że nie może za niego wyjść, Elmas przychodzi do Nur opowiadając, że Yigit kupił nową suknię ślubną.
Iclal opowiada ukochanemu, że Nur ją upokorzyła przy wszystkich, wściekły natychmiast idzie z nią porozmawiać.
Następnego dnia Cahit w firmie rozmawia z Nur, którą postanowił zatrudnić jako swoją sekretarkę, Yigit przyjeżdża do firmy kiedy idzie do swojego brata, zauważa Nur.
Nazan przygotowuje się na rozprawę rozwodową, okazuje się, że bracia również jadą do sądu, Yigit jest wściekły na swojego brata, który ucieka do sądu.
Elmas przybywa do sądu razem ze swoimi rodzicami, przybywa także Nazan z braćmi oraz Cahit, który jest zdezorientowany.
Nazan nie zgadza się na rozwód, Cahit jest zaskoczony, kiedy wychodzą na korytarz Elmas dowiaduje się, że nie doszło do rozwodu, tymczasem Nur przyjeżdża zobaczyć nowy dom ukochanego, zauważa drugi dom, który jest do wynajęcia, kiedy dowiaduje się jaka jest cena za wynajem jest załamana.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-12-08

Długość: 00:45:46

Numer odcinka: 102

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 102 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2021-03-05 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2021-03-06.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 102

  Tylko z Tobą Odcinek 102 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 102 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X