Tylko z Tobą Odcinek 11 Sezon 1 (S01E11)

Tylko z Tobą Odcinek 11 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E11

Nur i Yigit wychodzą z firmy i idą na herbatę, dziewczyna mówi, że zostanie w posiadłości dla Merta, jednak żąda rozwodu.
Iclal jest załamana, matka próbuję ją pocieszyć, jednak kobieta uważa, że straciła urodę przez śpiączkę, dlatego mąż nie spędza z nią czasu.
Yigit oświadcza, że nie rozwiedzie się nigdy, Nur mówi, że jeżeli nie zgodzi się na rozwód to odejdzie i złamie obietnicę jaką dała Mertowi.
Emin myje samochód, matka chce wiedzieć co się dzieje, kiedy odchodzi przychodzi Yaren, która prosi aby dotrzymał tajemnicę o tym z kim ją wczoraj widział.
Yigit przychodzi do Nur, mówiąc że zgadza się na rozwód, ale prosi aby ukochana została przy nim, nagle dziewczyna zauważa Cemala, który ją obserwują szybko ucieka do oficyny gdzie Hafize pyta co się dzieję.
Tayyar spotyka się z Cemalem, który chce za wszelką cenę odzyskać i zabrać Nur do domu.
Iclal wzywa na rozmowę Nur, przeprasza ją za swoje zachowanie, mówiąc, że chce ją poznać.
Sinan rozmawia z Nur w ogrodzie, kiedy nagle dziewczyna widzi Cemala, Yigit przyjeżdża pomagając żonie wstać, ponieważ zemdlała.
Sinan zauważa Cemala, który zmierza w kierunku posiadłości, Yigit biegnie do mężczyzny, któremu udaje się uciec.
Iclal próbuje dodzwonić się do ukochanego, jest wściekła, Sinan idzie sprawdzić czy siostra i Aytul są już gotowe do wyjazdu do szpitala.
Yigit zostaje sam na sam z Nur pytając kim był obserwujący ją mężczyzna, Cemal wraca mówiąc, że przyszedł po Nur – swoją żonę.
Cała rodzina Kozanów wychodzi na dwór widząc przedstawienie między Yigitem, Nur i Cemalem.
Yigit jest wściekły, że dziewczyna nie powiedziała mu o Cemalu, który jest jej mężem.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-03-11

Długość: 00:45:02

Numer odcinka: 11

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 11 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 11

  Tylko z Tobą Odcinek 11 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 11 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X