Tylko z Tobą Odcinek 12 Sezon 1 (S01E12)

Tylko z Tobą Odcinek 12 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E12

Do ogrodu wybiegają również Emin i jego ojciec.
Yigit krzyczy do Cemala, jakim mężem, dochodzi do bójki między mężczyznami, Iclal próbuję go uspokoić, Hafize tuli przestraszoną Nur.
Tayyar mówi Cemalowi, żeby czekał od niego na wiadomość, Aytul mówi Yigitowi, że odwozi Iclal do szpitala, podczas jazdy ciotka komentuję, że Nur jest prawnie mężatką, w ten sposób chce przekazać, że jego małżeństwo z nią jest fałszywe.
W oficynie wszyscy rozmawiają, okazuje się, że poślubiony przez Nur z przymusu Cemal jest psychicznie chory i ubzdurał sobie, że weźmie ślub z Nur tym samym zmuszając ją do tego, grożąc jej bronią.
Iclal robi przedstawienie w szpitalu wypytując męża, dlaczego tak obchodzi go mąż Nur, nagle mdleję, lekarze natychmiast zabierają ją na badania, a wściekła ciotka robi awanturę.
Nazan obgaduję Nur do Yaren, niespodziewanie dziewczyna wszystko słyszy, ponieważ wychodzi właśnie z Mertem na dworze.
Sinan idzie na spacer z Mertem i Nur, tymczasem Iclal chce jak najszybciej wyjść ze szpitala i wrócić do domu, dodatkowo chce wiedzieć dlaczego mąż interesuję się opiekunką.
Nazan przychodzi do Tayyara, chce wiedzieć, dlaczego Cemal zjawił się w dzień a nie tak jak było ustalone w nocy, Cahit dowiaduje się od kochanki, że Nur ma męża.
Yigit razem z byłą żoną i ciotką wraca do domu, Iclal chce porozmawiać z Nur, jednak matka kategorycznie zabrania, kiedy wchodzi do domu.
Yigit przychodzi do Tayyara wypytując kim jest Cemal, następnie idzie nad staw porozmawiać z żoną, która twierdzi, że Cemal jest chory psychicznie.
Mert budzi swoją mamę, która zabiera rysunek i zaczyna krzyczeć, matka ją uspakaja, a chłopiec jest zrozpaczony, Aytul przychodzi do Yigita, chce porozmawiać o całym zajściu.
Wieczorem wściekły Yigit wychodzi z domu, brat chce go zatrzymać, jednak ciotka każe zostawić go w spokoju, w tym samym czasie Elmas pociesza Nur, mówiąc, że Cemal dostanie zakaz zbliżania.
Tayyar potajemnie spotyka się z Cemalem i prosi go o cierpliwość, jednak mężczyzna chce jak najszybciej odzyskać swoją żonę i zabrać ją do domu.
Iclal budzi się samotna na poduszce zauważa rysunek, idzie do pokoju syna siadając na łóżku, wszystko widzi Aytul, która jest szczęśliwa.
Nur czeka na Yigita, jednak nie rozmawiają tylko patrzą na siebie.
Iclal idzie sprawdzić gdzie jest jej mąż czy faktycznie poszedł na spacer o 6 rano.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-03-14

Długość: 00:45:17

Numer odcinka: 12

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 12 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-05 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-06.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 12

  Tylko z Tobą Odcinek 12 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 12 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X