Tylko z Tobą Odcinek 13 Sezon 1 (S01E13)

Tylko z Tobą Odcinek 13 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E13

W firmie Cahit radzi żonie, aby zakończyła sprawę z Cemalem i nie mieszkała się do tego, nagle w gabinecie zjawia się Yigit, dlatego Nazan wychodzi, bracia zostają sami.
Tayyar przecina kable od alarmu, Nazan dziękuję mężowi za to, że jej nie wydał.
Nur wychodzi po Merta, który właśnie przyjechał ze szkoły, chłopiec chce pobawić się na podwórku, kiedy idą do ogrodu przez okno obserwuje ich Iclal, która nie chce aby opiekunka odchodziła, jednak matka pociesza mówiąc, że znajdzie kogoś innego.
Cahit okłamuję Elmas, twierdząc, że Nazan chce pozbyć się Nur razem z Tayyarem, ponieważ jest o niego zazdrosna, kobieta postanawia to wykorzystać i rozpocząć szantaż.
Tayyar wychodzi porozmawiać z Nazan, która prosi aby wszystko odkręcił, tymczasem Nur i Mert zbierają kwiaty, nagle zjawia się Sinan, który straszy dziewczynę.
Yigit wracając do domu zabiera syna samochodem, natomiast Sinan i Nur wracają spacerem rozmawiając o małżeństwie Iclal.
Yaren dzwoni do swojego chłopaka, mówiąc, że przyjdzie na imprezę, tymczasem Tayyar chce wszystko odkręcić, więc spotyka się potajemnie z Cemalem, proponując mu pieniądze w zamian za zostawienie dziewczyny w spokoju, ten jednak nie zgadza się i pragnie odzyskać swoją żonę, wściekły rani mężczyznę nożem i zabiera klucze od domu, zostawiając Tayyar rannego w lesie.
Iclal przypomina sobie wypadek, matka natychmiast chce ją zabrać do szpitala, jednak kobieta nie chce jechać bez Yigita, Cahit proponuję Nur, że ją odprowadzi, jednak Nazan chce dokończyć z mężem rozmowę.
Kiedy Nur wychodzi zostaję zatrzymana przez Cemala, który zaprowadza ją do opuszczonej szopy, między małżeństwem dochodzi do bójki w wyniku której dziewczyna upada i traci przytomność, zdezorientowany Cemal ucieka, podpalając budynek.
Hafize słysząc krzyki wychodzi na zewnątrz, kiedy zauważa pożar zaczyna wzywać pomoc, wszyscy wychodzą zobaczyć co się dzieję, kobieta pyta wszystkich o Nur, jednak nikt jej nie widział.
Emin przychodzi mówiąc, że podpalaczem jest Cemal, którego właśnie widział jak uciekał, Cahit jest wściekły na żonę, nagle do posiadłości wraca Yigit, kiedy słyszy, że Nur nie ma, wbiega do płonącej szopy wynosząc ukochaną na zewnątrz, wszystkiemu przygląda się Iclal, która nie rozumie dlaczego jej mąż ma w ramionach inną kobietę, Aytul jest wściekła.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-03-15

Długość: 00:45:53

Numer odcinka: 13

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 13 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-05 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-06.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 13

  Tylko z Tobą Odcinek 13 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 13 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X