Tylko z Tobą Odcinek 15 Sezon 1 (S01E15)

Tylko z Tobą Odcinek 15 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E15

Elmas przychodzi do Nur wypytując, co łączy ją z Yigitem całą rozmowę słyszy Aytul, która natychmiast przerywa rozmowę mówiąc, że Iclal czeka, następnie biegnie za Elmas każąc przestać opowiadać głupoty i milczeć, zamiast rozsiewać plotki.
Wściekła Elmas wraca do domu mówiąc matce o swoich podejrzeniach, Iclal nie potrafi zapomnieć o słowach brata, kiedy źle się czuję Nur chce wezwać lekarza, jednak kobieta chce porozmawiać o ukochanym.
Nazan wychodzi do Tayyara każąc przegonić Cemala, zdesperowany mężczyzna przychodzi spotkać się z wariatem w lesie prosząc aby zostawił Nur w spokoju, nagle zjawia się Yigit, który został zawiadomiony przez ochroniarza, wdaję się w bójkę z mężem ukochanej.
Iclal budzi swojego brata, tymczasem Tayyar przyznaję się Yigitowi, że to on sprowadził Cemala na polecenie Nazan, wściekły wraca do posiadłości i natychmiast chce ją wyrzucić, jednak Cahit wstawia się za swoją żoną i próbuję interweniować, na jaw wychodzi, że również wiedział o wszystkim.
Wściekły Yigit wyrzuca brata i Nazan z domu, Aytul obiecuję ich sprowadzić.
Iclal jest zdziwiona zachowaniem swojego męża, chce dowiedzieć się, dlaczego Nazan i Cahit zostali wyrzuceni, jednak matka nie zdradza szczegółów tylko idzie porozmawiać z Yigitem.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-03-17

Długość: 00:45:37

Numer odcinka: 15

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 15 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 15

  Tylko z Tobą Odcinek 15 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 15 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X