Tylko z Tobą Odcinek 16 Sezon 1 (S01E16)

Tylko z Tobą Odcinek 16 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E16

Hafize jest załamana, ponieważ jej mąż wyjechał, córka jest szczęśliwa, ponieważ myśli, że uda się jej odkryć w co zamieszana jest jej kuzynka, nagle kobieta wpada na pomysł wydania swojej bratanicy za mąż, ma już nawet odpowiedniego kandydata to kolega z dzieciństwa Haydar, tymczasem Nur chce dowiedzieć się, dlaczego wuj, Nazan i Cahit wyjechali oraz kiedy w końcu się rozwiodą.
Następnego dnia Aytul przychodzi do Nur, pytając gdzie wychodzi, dziewczyna pokazuję, że ma rozprawę rozwodową i wróci za dwie godziny, Yigit zleca Eminowi odwożenie i przywożenie Yaren, nagle wychodzi Sinan, który przeprasza Nur za swoje zachowanie.
Yigit i Nur jadą do sądu, tymczasem Aytul spędza czas ze swoją córką, jest w bardzo dobrym humorze, ponieważ jej koszmar w końcu się skończy.
Hafize spotyka się z przyjaciółkami, opowiada o Nur dla której szuka męża, prosi aby Haydar zawiózł ją do domu, tymczasem Nur i Yigit stają przed sądem, nagle mężczyzna ogłasza, że nie chce rozwodu.
Wieczorem Hafize zaprasza Haydar do domu wołając Nur, która nie rozpoznaję swojego kolegi z dzieciństwa, Iclal wita ukochanego, który słyszy kaszel syna.
Ranem Nur budzi się przy Mercie zauważa również Yigita, który śpi na fotelu, mężczyzna nagle się budzi i natychmiast pyta co z synem, wszystko widzi Aytul, która jest wściekła, dlatego przychodzi do córki każąc jej być matką, Iclal natychmiast się ubiera i przychodzi do pokoju Merta, nagle wchodzi Nur z herbatką, kobieta odsyła opiekunkę do domu.
Wieczorem Haydar razem z rodzicami przyjeżdża do Hafize prosząc przy wszystkich o rękę ukochanej Nur, w tej samej chwili wchodzi Yigit, który słysząc o oświadczynach powstrzymuję się od wybuchnięcia, dziewczyna jest zdezorientowana i załamana, dlatego prosi męża aby wyszli na zewnątrz.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-03-18

Długość: 00:44:31

Numer odcinka: 16

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 16 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-05 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-06.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 16

  Tylko z Tobą Odcinek 16 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 16 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X