Tylko z Tobą Odcinek 17 Sezon 1 (S01E17)

Tylko z Tobą Odcinek 17 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E17

Wieczorem Iclal ogląda z bratem i synem bajki, jednak nie może przestać myśleć o ukochanym, dlatego wychodzi na dwór, gdzie Nur i Yigit kłócą się, kiedy mężczyzna odchodzi ukochana chce wrócić do domu jednak zostaję zaczepiona przez Iclal, która chce wiedzieć o czym rozmawiali, nagle wychodzi Elmas, który informuję, że jej kuzynka ma wyjść za mąż, szefowa każe wracać opiekunce natychmiast do domu.
Nur jest przerażona, odmawia oświadczyn, Hafize próbuję naprawić sytuację, jednak rodzina wychodzi, żegnając się ciepło, kiedy zostają sami bratanica ma pretensję do swojej ciotki mówiąc, że nie wyjdzie za mąż, tymczasem Yigit próbuję rozładować swoją złość.
Następnego dnia Nur siedzi przy rodzinnym stole karmiąc Merta, nagle Iclal ogłasza, że ich opiekunka wychodzi za mąż, wszyscy są zaskoczeni, Mert nie zgadza się, aby Nur odeszła.
Tayyar chce wyjechać jak najszybciej, jednak zjawia się Yigit, który go wzywa, mówiąc, że nie ma prawa zjawiać się bez jego wiedzy, Hafize wyznaję, że ślub to jej pomysł.
Cahit chce odejść z pracy, tymczasem Nazan przychodzi spotkać się z Aytul, każąc sprowadzić się z powrotem do posiadłości, jednak ciotka każe jeszcze chwilę odczekać, kobieta jest wściekła grozi, że wszystko wyjawi Yigitowi.
Emin odwozi i przywozi Yaren ze szkoły, nastolatka cały czas siedzi w telefonie, nagle zauważa, że jej chłopak dodał na portal społecznościowy zdjęcie z inną dziewczyną, tymczasem Nur zapisuję swoje uczucia w pamiętniku, nagle zjawia się Iclal, która prosi aby dziewczyna posprzątała w pokoju Merta, a sama zaczyna czytać pamiętnik, jednak brat ją przyłapuję każąc natychmiast przestać.
W firmie Cahit wita się ze swoim bratem i Elmas, podając swoje wypowiedzenie, Yigit jest wściekły i załamany, jednak zgadza się na rezygnację, kochanka jest załamana, ponieważ wie, że teraz będzie musiała spłacić sama kredyt, który wzięła.
Sekretarka przynosi prezent, Yigit natychmiast każe zatrzymać kuriera, jednak on już odjechał, kiedy otwiera przesyłkę znajduję naboje do broni.
Yaren zauważa jak jej chłopak kręci z inną dziewczyną, wściekła natychmiast wysiada z samochodu i robi awanturę do której włącza się Emin, tymczasem Aytul odwiedza Yigita w pracy, nagle zauważa naboje i dowiaduje się, że Cahit zrezygnował.
Kiedy Nazan dowiaduje się co zrobił jej mąż jest wściekła, dlatego mężczyzna wychodzi, tymczasem Iclal podczas masażu zastanawia się nad tym co przeczytała w pamiętniku Nur, prosi swoją masażystkę aby zaprosiła swoją siostrę, która jest wróżką.
Aytul po powrocie do domu słyszy rozmowę Nur z Hafize, natychmiast wchodzi i udziela złotych rad, wściekła dziewczyna wybiega z płaczem do altanki, do której przychodzi również Sinan, który nie rozumie zachowania Hafize, nagle mężczyzna wyjawia, że Iclal czytała pamiętnik.
Sinan przychodzi do siostry powiedzieć, że przypadkowo się wygadał przed Nur, jednak postanawia wszystko naprawić i idzie porozmawiać z dziewczyną, w tym samym czasie do posiadłości przyjeżdża wróżka, która umie wróżyć w fusów, Iclal postanawia zaprosić opiekunkę.
Wściekła Aytul idzie do Nur, wróżka przepowiada dziewczynę, że żyję w niespełnionym związku, natomiast Iclal oznajmia, że jej małżeństwo jest już od dawna skończone.
Pod firmę podjeżdżają zamachowcy, którzy strzelają do Yigita z samochodu.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-03-21

Długość: 00:45:57

Numer odcinka: 17

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 17 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 17

  Tylko z Tobą Odcinek 17 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 17 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X