Tylko z Tobą Odcinek 18 Sezon 1 (S01E18)

Tylko z Tobą Odcinek 18 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E18

Hafize wbiega do posiadłości krzycząc, kiedy włącza telewizję pokazuje Aytul, Iclal i Nur wiadomości dotyczące strzelaniny, nagle do posiadłości wraca Elmas, która zostaję zaatakowana przez kuzynkę, która chce wiedzieć co z Yigitem.
Wieczorem Nazan i Cahit przyjeżdżają do rezydencji, chcą wiedzieć co z Yigitem, który nagle wraca uspakajając wszystkich, tymczasem Nur kłóci się ze swoją ciotką, która nie chce zdradzić prawdziwego powodu, dla którego nalega na ślub, wściekła dziewczyna idzie porozmawiać ze swoją kuzynką, która chce wiedzieć z którym Kozanem ma romans.
Zrozpaczona Nur przychodzi do Merta, na swojej drodze spotyka Yigita, którego łapie za rękę, nagle zjawia się Iclal, która zabiera ukochanego do sypialni.
Następnego dnia Iclal budzi się sama, tymczasem Yigit odnajduję Haydara i ostrzega, aby nie zmuszał Nur do małżeństwa, przerażony chłopak idzie na skargę do swojej matki, która kontaktuje się z Hafize.
Iclal prosi Nur o rozmowę, przepraszając za przeczytanie pamiętnika, nagle wchodzi Aytul, która każe wrogowi wracać do obowiązków.
Nur przychodzi przeprosić Elmas za spoliczkowanie, tymczasem Yigit wspomina dzieciństwo, Hafize krzyczy na swoją bratanicę, wszystko zauważa Iclal i Aytul.
Cahit przychodzi na spotkanie ze swoim bratem, mężczyźni wszystko sobie wyjaśniają, Yigit pozwala wrócić mu do pracy i domu.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-03-22

Długość: 00:45:32

Numer odcinka: 18

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 18 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 18

  Tylko z Tobą Odcinek 18 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 18 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X