Tylko z Tobą Odcinek 19 Sezon 1
Ocena: 2.8333333333333
Głosy: 3

Tylko z Tobą Odcinek 19 Sezon 1 (S01E19)

Tylko z Tobą Odcinek 19 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E19

Wieczorem Yigit wracając do domu zauważa Nur, która na niego czeka, mężczyzna chce aby Hafize poznała prawdę, jednak ukochana się nie zgadza, tymczasem Iclal planuję noc poślubną na rocznicę ślubu.
Aytul przychodzi do Merta u którego jest Nur, oznajmia, że dziś jest rocznica ślubu rodziców, tymczasem Yigit wyznaję Hafize, że wszystko co robi to w trosce o Nur, kiedy wychodzi wita się z bratem.
Aytul podczas śniadania planuję dla córki i Yigita romantyczną kolacje na rocznicę ślubu, Nur jest załamana, dlatego zabiera Merta i odprowadza do samochodu, następnie idzie pomóc Iclal w wyborze kreacji.
Kiedy Yigit wraca do domu Mert składa mu życzenia z okazji rocznicy ślubu, mężczyzna patrzy na załamaną żonę, kiedy wchodzą do salonu całą rodzina klaszcze a następnie idą zobaczyć niespodziankę – fotografie z dnia ślubu, które zauważa również Nur.
Iclal jest wściekła, ponieważ mąż w rocznicę ślubu chce pracować, matka próbuję ją pocieszyć, mówiąc co ma robić, następnie idzie do Yigita wysyłając go do łaźni.
Elmas przynosi dokumenty, Aytul każe zostawić je w gabinecie, dziewczyna korzysta z okazji i zaczyna grzebać w biurku szefa, nagle napotyka się na jego zdjęcia ślubne z Nur, które kopiuję aby mieć przewagę.
Nazan przychodzi do Nur, mówiąc, że Mert zostawił zabawkę w łaźni, kiedy idzie jej poszukać zauważa Yigita i Iclal razem, nagle przewraca świecznik, kobieta natychmiast wychodzi i robi awanturę opiekunce, którą słyszą wszyscy.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-03-23

Długość: 00:44:48

Numer odcinka: 19

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 19 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-05 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-06.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 19

  Tylko z Tobą Odcinek 19 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 19 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X