Tylko z Tobą Odcinek 2 Sezon 1
Ocena: 0.25
Głosy: 2

Tylko z Tobą Odcinek 2 Sezon 1 (S01E02)

Tylko z Tobą Odcinek 2 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E02

Mert jest szczęśliwy, ponieważ ojciec przygotował dla niego niespodziankę, razem wypuszczają balony do nieba, tymczasem Nur zauważa, że ciocia ma podbite oko, domyśla się, że za siniakiem stoi wuj, robi awanturę Elmas, ponieważ nie przejmuję się tym, że jej ojciec biję matkę.
Nazan krytykuję zachowanie Yigita, który oznajmia, że wie iż spiskuję przeciwko niemu, kiedy mężczyzna wychodzi, kobieta zaczyna obgadywać Iclal do Yaren, wszystko słyszy wściekła Aytul, która policzkuję swoją synową, tymczasem Elmas przychodzi w umówione miejsce i jedzie do pracy ze swoim kochankiem Cahit.
Nur robi awanturę wujowi o to, że biję ciotkę, wszystko słyszy zaniepokojony Yigit, który widzi jak mężczyzna chce podnieść rękę na swoją bratanicę, wściekły staję w obronie dziewczyny.
Cahit podarowuję Elmas pieniądze, aby mogła kupić sobie taką samą biżuterię co jego żona, Aytul ostrzega Nazan, że jeżeli będzie źle mówić o jej córce to wyrzuci ją na ulicę, nagle w jej rzeczach zauważa całe złoto, które dostała od rodziny, Yigit wzywa do siebie Cahit, przepraszając za awanturę o drzewo.
Nur przynosi Mertowi mleko, chłopiec jest zrozpaczony, ponieważ zapomniał dać ojcu rysunek, dziewczyna proponuję, że go zaniesie, gdyż i tak wybiera się do Elmas.
Nur przyjeżdża do swojej kuzynki, która wyszła, prosi sekretarkę aby przekazała Yigit rysunek, kiedy wychodzi mężczyzna informuję sekretarkę aby przyprowadziła dziewczynę do jego gabinetu oddając rysunek.
W gabinecie Nur zauważa tablicę pełną rysunków, postanawia, że przypnie jeszcze jeden, nagle zjawia się Yigit, który proponuję, że pokaże jej Stambuł.
Podczas wspólnej podróży, przypadkowy mężczyzna robi im zdjęcie twierdząc, że są śliczną parą i widać po nich, że są zakochani, dziewczyna postanawia zachować zdjęcie na pamiątkę.
Wieczorem Hafize martwi się o Nur, która wraca z Yigitem samochodem, nagle dziewczyna chcąc rozweselić szarpie nim, wściekły zaczyna krzyczeć, opowiadając o wypadku, tymczasem Mert wypatruję Nur, która miała przekazać rysunek, Aytul jest wściekła.
Tayyar robi awanturę Nur, która późno wróciła, Hafize jest szczęśliwa, ponieważ bratanica wróciła cała i zdrowa, Yigit i Cahit jedzą wspólnie kolację, nagle starszy brat wyznaję, że zdradza Nazan, dzięki czemu Yigit zdaję sobie sprawę, że pokochał Nur.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-02-29

Długość: 00:45:42

Numer odcinka: 2

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 2 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 2

  Tylko z Tobą Odcinek 2 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 2 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X