Tylko z Tobą Odcinek 20 Sezon 1
Ocena: 1
Głosy: 2

Tylko z Tobą Odcinek 20 Sezon 1 (S01E20)

Tylko z Tobą Odcinek 20 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E20

Wściekła Iclal krzyczy na cały dom, matka próbuję ją uspokoić i nie robić głupstw, Nur jest zrozpaczona, tymczasem Cahit próbuję uspokoić wściekłego Yigita.
Iclal chce aby Nur rano zniknęła z posiadłości, Yigit przychodzi do pokoju swojej jedynej żony, przepraszając za to co widziała, w tym samym czasie Elmas zastanawia się, dlaczego ukochany wybrał jej kuzynkę a nie ją.
Yigit wzywa do siebie ciotkę, której robi awanturę o nasyłanie Iclal, stawia warunek, że może nadal udawać męża pod warunkiem, że Nur zostanie w posiadłości.
Aytul czuwa przy swojej córce, która ma koszmarny sen o ukochanym i Nur, kiedy się budzi natychmiast schodzi na dół gdzie wszyscy jedzą śniadanie, robiąc awanturę każąc opiekunce natychmiast się wynosić, Mert jest zrozpaczony.
Elmas zauważa swoją kuzynkę, która żegna się z Mert, ponieważ chłopczyk jedzie do szkoły, Aytul każe Nur zostać, jednak nie pokazywać się Iclal na oczy.
Wściekła Nazan dzwoni do Cahit wypytując czy ją zdradza, ponieważ ciotka właśnie to zasugerowała, Yaren zauważa płaczącą Nur idzie z nią porozmawiać, ponieważ jako jedyna z rodziny rozumie co przechodzi.
W domu Aytul oświadcza córce, że nie wyrzuci Nur między innymi ze względu na Merta, Iclal jest wściekła.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-03-29

Długość: 00:44:19

Numer odcinka: 20

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 20 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 20

  Tylko z Tobą Odcinek 20 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 20 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X