Tylko z Tobą Odcinek 21 Sezon 1 (S01E21)

Tylko z Tobą Odcinek 21 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E21

Nur przeprowadza szczerą rozmową z Yaren, wyznaje jej, że naprawdę kocha Yigita i nic nie wiedziała o Iclal, tymczasem Sinan chce wiedzieć, dlaczego matka chce zatrzymać opiekunkę, którą wcześniej próbowała wyrzucić z domu, całą rozmowę podsłuchuję Nazan, która zostaję nakryta.
Emin przyjeżdża po Yaren, ponieważ musi zabrać ją do szkoły, kierowca zaczepia Nur mówiąc, że Yigit czeka, dziewczyna pomimo obaw zgadza się pojechać.
Nur i Yigit spotykają się nad morzem, gdzie spędzają wspólne chwilę, tymczasem Aytul nie może znieść krzyków Nazan, dlatego wyrywa jej telefon, wściekła kobieta przychodzi do Iclal, mówiąc, że Nur na pewno zakochała się w jej bracie, dlatego najlepiej było by ich połączyć w ten sposób ciotka wpadła by w szał.
Elmas wymyśla nową intrygę, postanawia podrzucić Iclal zdjęcia ślubne Yigita i Nur, która właśnie wraca do domu Hafize chce aby pogodziła się z jej córką.
Nur zauważa Iclal w swoim pokoju, prosi o rozmowę przepraszając za to co się stało, mówi, że nie może odejść, ponieważ złożyła obietnicę Mertowi, nagle zjawia się Yigit.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-03-30

Długość: 00:45:59

Numer odcinka: 21

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 21 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 21

  Tylko z Tobą Odcinek 21 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 21 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X