Tylko z Tobą Odcinek 22 Sezon 1 (S01E22)

Tylko z Tobą Odcinek 22 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E22

Nazan rozkazuję Nur aby zawołała pozostałych na kolację, dziewczyna jednak tego nie robi a Mert oznajmia ciotce, że to jego opiekunka a nie służąca.
Cahit odbiera telefon okazuję się, że na budowie są problemy, ponieważ stracili dwie osoby a trzy są ranne, tymczasem Iclal przegląda z matką listy, nagle trafia się koperta, jednak Iclal nie zauważa zdjęć ślubnych, ponieważ słyszy jak jej ukochany krzyczy.
Aytul wraca do sypialni po komórkę, nagle na łóżku zauważa zdjęcia ślubne, wściekła myśli, że kopertę wysłała Nur aby wyłudzić pieniądze, Yigit chce wiedzieć kto stoi za zamachem na jego ludzi, chce działać na własną rękę, jednak brat go powstrzymuję.
Aytul rozkazuję Sinanowi dotrzymanie towarzystwa Iclal, sama idzie na poszukiwania Nur, kiedy idzie do oficyny trafia na Elmas, która zaczyna ją szantażować przedstawiając swoje warunki.
Nur wybiega do Yigita przytulając się, kiedy namiętnie się całują wszystko zauważa Sinan, który jest wściekły, kiedy chce do nich podejść zauważa Iclal, która wyszła na poszukiwania męża, natychmiast zabiera ją do domu oszczędzając jej poznania prawdy.
Kiedy Nur wraca do domu zauważa Aytul rozmawiającą z Elmas, która szybko kłamie aby prawda nie wyszła na jaw, Yigit i Cahit rozmawiają w zimowym ogrodzie.
Nazan zauważa wściekłego Sinana, który mówi, że widział jak Yigit i Nur się całowali, kobieta podsuwa mu pomysł aby to on uwiódł Nur a wtedy na pewno zostanie wyrzucona z posiadłości.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-03-31

Długość: 00:45:58

Numer odcinka: 22

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 22 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 22

  Tylko z Tobą Odcinek 22 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 22 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X