Tylko z Tobą Odcinek 23 Sezon 1 (S01E23)

Tylko z Tobą Odcinek 23 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E23

Aytul pali zdjęcia ślubne Yigita i Nur, które dostała od Elmas, tymczasem Sinan zastanawia się co ma robić, Nazan cały czas proponuję mu poderwanie Nur, która właśnie przyszła do Merta.
Ranem Iclal razem ze swoją matką plotkuję z Nazan i Yaren, nagle zauważa Nur, którą zaprasza na zakupy, Elmas sprawdza swój rachunek bankowy na którym są już pieniądze od Aytul za milczenie.
Cahit przychodzi do firmy, zauważa, że nie ma żadnego pracownika, natychmiast idzie zapytać brata gdzie są wszyscy, Yigit oznajmia, że wysłał wszystkich na urlop.
Tayyar wraca ze szpitala, cały czas krzyczy, Hafize woła swoją córkę, która schodzi z walizkami ogłaszając, że przeprowadza się do rezydencji.
Aytul nie chce aby jej córka jechała na zakupy z Nur, nagle ogłasza, że do pokoju opiekunki wprowadza się Elmas, Nazan jest zszokowana i wszczyna awanturę.
Elmas urządza pokój, Nur jest załamana, ponieważ boi się, że prawda na temat jej małżeństwa może wyjść na jaw, tymczasem Sinan przygotowuje się na zakupy.
Cahit odbiera telefon okazuje się, że na firmę był sabotaż tak jak podejrzewał, postanawia ukryć to przed bratem, Nazan robi awanturę Elmas, którą przerywa Aytul.
Kiedy Yigit wraca do domu dowiaduje się, że Iclal wyjechała z bratem na zakupy, dlatego korzystając z okazji wchodzi do pokoju żony, jednak tam zastaję Elmas, tymczasem Iclal wybiera mnóstwo sukienek, Sinan pokazuję Nur piękną sukienkę, którą prosi aby przymierzyła, kiedy dziewczyna idzie do przymierzalni zostawia tam sukienkę i plecak.
Yigit robi awanturę ciotce, która wyjaśnia, że to ze względu na Iclal, która nie może dowiedzieć się, że są małżeństwem, tymczasem Nur przymierza piękną sukienkę, Iclal jest zazdrosna, dlatego postanawia się zemścić i wkłada sukienkę do jej plecaka.
Kiedy wszyscy wychodzą z zakupów, nagle włącza się alarm, ochroniarz chce zajrzeć do plecaka Nur, w którym znajduję żółtą sukienkę.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-04-01

Długość: 00:45:51

Numer odcinka: 23

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 23 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 23

  Tylko z Tobą Odcinek 23 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 23 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X