Tylko z Tobą Odcinek 24 Sezon 1 (S01E24)

Tylko z Tobą Odcinek 24 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E24

Elmas szuka aktu ślubu swojej kuzynki, nagle trafia na pamiętnik, tymczasem Sinan płaci za sukienkę i podarowuję ją w prezencie Nur.
Elmas ogłasza Cahitowi, że przeniosła się do rezydencji, Nazan jest wściekła i zazdrosna, mężczyzna zdezorientowany, dlatego przychodzi porozmawiać o tym ze swoim bratem, nagle zauważają Iclal, Sinana i Nur, którzy wrócili z zakupów.
Wieczorem Elmas zazdrości Nur sukienki, nagle dziewczyna mówi, żeby sobie ją wzięła, jeżeli tak jej się podoba, dziewczęta wychodzą na dwór, gdzie odbywa się kolacja, Yigit jest wściekły chce wiedzieć, dlaczego Sinan kupuję jego żonie prezenty.
Iclal płaci Nur za opiekę nad Mertem, Aytul jest wściekła, jednak Elmas szybko zabiera pieniądze i kuzynkę do domu, tymczasem wszyscy siadają do stołu, Sinan nadużywa alkoholu, nagle mężczyzna podchodzi do Nur zapraszając ją na spacer.
Yigit usypia swojego syna, nagle przez okno zauważa Sinana i Nur, natychmiast wybiega na dwór, wdając się w bójkę, krzycząc, że dziewczyna jest jego żoną, Aytul wyjawia synowi prawdę.
Ranem Sinan żegna się ze swoją matką, jednak pozostawia list dla swojej siostry, w którym piszę aby nie ufała nikomu nawet matce.
Nur przychodzi do zapłakanej Aytul, przynosząc pieniądze, które dostała od Iclal, kobieta natychmiast wyrzuca ją z pokoju, a następnie przychodzi porozmawiać z córką, która nie może pogodzić się z nagłym wyjazdem brata, dlatego matka proponuje że razem z Mert wyjadą.
Wieczorem Iclal dzwoni do Hafize błagając aby wsadziła Nur do samochodu, ponieważ nie potrafi poradzić sobie z synem, Tayyar przybiega do domu mówiąc, że Yigit jedzie do Merta.
Yigit i Nur wspólnie jadą do Iclal, nagle dochodzi do awarii samochodu, dlatego zmuszeni są do zatrzymania się w pobliskim hotelu, w którym okazuje się, że jest wolny tylko jeden pokój, dlatego małżonkowie spędzają wspólną noc.
W środku nocy Iclal budzi swoją matkę pokazując jej list od brata.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-04-04

Długość: 00:45:45

Numer odcinka: 24

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 24 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 24

  Tylko z Tobą Odcinek 24 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 24 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X