Tylko z Tobą Odcinek 25 Sezon 1 (S01E25)

Tylko z Tobą Odcinek 25 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E25

Iclal jest załamana listem, chce natychmiast wyjechać, Aytul tłumaczy, że to na pewno jakieś bzdury, jednak i tak wracają do posiadłości, tymczasem Nur i Yigit po spędzonej namiętnej nocy zawracają z drogi i wracają w kierunku rezydencji.
Aytul w drodze powrotnej dzwoni do Hafize, mówiąc, że wszyscy wracają, zdziwiona kobieta mówi, że Yigit wieczorem wyruszył z Nur, tymczasem Elmas przymierza ubrania Icla,l a następnie idzie skorzystać z jej wanny.
Wykończona Iclal wraca do domu, kiedy zauważa Elmas w wannie, zaczyna robić awanturę chcąc wyrzucić bezczelną dziewczynę z rezydencji, tymczasem Hafize chce wiedzieć, gdzie była Nur wieczorem, zabiera walizki i zanosi je do domu, nagle kobiety słyszą awanturę, natychmiast biegną do łazienki.
Nazan buntuje Iclal przeciwko Elmas, która aktualnie dzwoni do Cahita, tymczasem do rezydencji wraca Yigit i Nur, mężczyzna zauważa, że brat coś przed nim ukrywa, Hafize krzyczy na swoją córkę, nagle zjawia się Aytul, która policzkuję Elmas.
Nur próbuję pocieszyć swoją ciocię, nagle zjawia się Iclal, która robi awanturę, ponieważ Mert jest nie grzeczny, Cahit zdradza Yigitowi, że wie o niebezpieczeństwie jakie na niego czego i grozi mu ze strony mafii, wyjaśni mu, że kilka lat temu zadarł z niebezpiecznymi gangsterami, którzy teraz powrócili.
Aytul próbuję uspokoić córkę, która chce wyrzucić Elmas i opowiedzieć o wszystkim Yigitowi, nagle matka mówi, że nie może się jej pozbyć, ponieważ ją szantażuje, gdyż zakochała się w Cahit, Nur przychodzi do pokoju mówiąc, że ciocia jest w okropnym stanie.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-04-05

Długość: 00:45:10

Numer odcinka: 25

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 25 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 25

  Tylko z Tobą Odcinek 25 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 25 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X