Tylko z Tobą Odcinek 26 Sezon 1 (S01E26)

Tylko z Tobą Odcinek 26 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E26

Nur pociesza ciocię, mówiąc, że wybaczyli Elmas, która właśnie przyszła mówiąc, że sprawa jest już załatwiona.
Nur wychodzi porozmawiać z Yaren, prosząc o pożyczenie telefonu, ponieważ chce zadzwonić do męża, a nie stać jej obecnie na zakup, jednak mężczyzna nie odbiera, dlatego nastolatka proponuję aby odwiedziła go w firmie.
Aytul chce zabrać swoją córkę na stowarzyszenie, na które wybiera się również Nazan, w firmie Cahit informuję kochankę, że to on wstawił się za nią u ciotki, Emin odwozi kuzynkę do firmy, gdzie odwiedza swojego męża.
Na zebraniu wszyscy komentują Iclal, która demontuję plotki na jej temat, włącza się w rozmowę dotyczącą aukcji, nagle wychodzi i idzie spotkać się z Yigitem, który szybko ukrywa Nur w pokoju obok i zamyka na klucz.
Nur jest zazdrosna, nie wie jak ma się zachować, słyszy rozmowę męża z byłą żoną, nagle zjawia się Elmas z dokumentami.
Wieczorem Nazan dokucza Nur przy kolacji mówiąc, że Yigit i Iclal są na romantycznej kolacji, Yaren i Cahit stają w obronie dziewczyny.
Elmas dokucza Nur mówiąc o Iclal i Yigit, tymczasem Emin ogląda profil Yaren w Internecie, nagle zostaję uderzony przez swojego ojca, dlatego wychodzi.
Kiedy Iclal wraca z Yigitem nagle przypomina sobie, że przed wypadkiem rozpięła pasy, chce wiedzieć dlaczego.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-04-06

Długość: 00:45:59

Numer odcinka: 26

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 26 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 26

  Tylko z Tobą Odcinek 26 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 26 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X