Tylko z Tobą Odcinek 27 Sezon 1 (S01E27)

Tylko z Tobą Odcinek 27 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E27

Nur widzi przez okno jak Yigit wnosi na rękach Iclal jest zrozpaczona, ranem szuka pamiętnika, jednak nigdzie nie może go znaleźć, zaczyna robić awanturę i jako pierwszą oskarża Aytul, wszystko słyszy Iclal która jest wściekła, zjawiają się również pozostali członkowie rodziny, nagle wchodzi Elmas z pamiętnikiem, mówiąc, że zawieruszył się w szafie między ubraniami, tymczasem Tayyar znajduję Yigita w ogrodzie zimowym, kiedy mężczyzna wraca do domu próbuję uspokoić Iclal.
Nur robi awanturę Elmas, ponieważ wie, że pamiętnik nie leżał w szafie, kiedy wychodzi zjawia się Yigit prosząc żonę aby poczekała na niego w ogrodzie.
Cahit wyjeżdża do pracy, Iclal wychodzi i zabiera Nur na spacer, między kobietami dochodzi do kłótni, nagle pojawia się Cahit, któremu zepsuły się hamulce i nie może zahamować, Nur odpycha Iclal i sama zostaję potrącona.
Przerażona, cała we krwi Iclal wbiega do domu, Yigit natychmiast wybiega sprawdzić co się dzieję, znajduję swoją żonę raną, Aytul próbuję uspokoić córkę, która cały czas mówi, że gdyby nie opiekunka to umarłaby.
Yigit przywozi ranną Nur do domu w którym Cahit prosi o wybaczenie, zbiega również Iclal, która przytula się dziękując za uratowanie życia.
Wieczorem podczas kolacji Mert opowiada, że Nur uratowała mamę, Nazan jak zawsze dokucza Iclal, która razem z Yigitem przychodzi do Nur każąc odpoczywać, mówiąc, że zajmą się Mertem.
Ranem Iclal wyciąga swoje ubrania, informując swoją matkę, że chce podarować swoje kreację Nur.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-04-07

Długość: 00:44:17

Numer odcinka: 27

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 27 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-11-30 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-01.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 27

  Tylko z Tobą Odcinek 27 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 27 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X