Tylko z Tobą Odcinek 28 Sezon 1 (S01E28)

Tylko z Tobą Odcinek 28 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E28

Aytul uważa, że córka przesadza z długiem wdzięczności wobec Nur, całą rozmowę podsłuchuję Nazan, która wchodzi do pokoju, Nur prosi męża aby przechował jej pamiętnik, nagle zjawia się wściekła Aytul, która zabiera dziewczynę do swojej córki.
Iclal każe Nur wybrać sobie rzeczy, które jej się najbardziej podobają, tymczasem Cahit przeprasza brata za wypadek, kiedy wchodzi do swojego gabinetu widzi Firata – kuzyna, który jest fotografem, natychmiast zaprasza go do posiadłości, opowiadając, że Iclal się obudziła.
Wściekła Aytul przychodzi do Nur, mówiąc, że chce odebrać wszystko Iclal, nawet ubrania, dziewczyna postanawia, że znajdzie prawdziwą pracę.
Elmas podnosi gazetę przy swojej matce, Nur wyjawia, że chce znaleźć dorywczą pracę, Hafize każe jej się wstydzić, tymczasem Iclal rozmawia ze swoją matką i Nazan.
Aytul wraca do swojego pokoju, w którym czeka Elmas, dowiaduje się, że Nur chce znaleźć pracę na pół etatu w czasie kiedy Mert jest w szkole, dziewczyna wyjaśnia, że znalazła idealną pracę dla swojej kuzynki, która zdenerwuję Yigita.
Wieczorem Firat przyjeżdża do rezydencji, gdzie spotyka swoją niespełnioną miłość Iclal, poznaję również Nur, tymczasem Hafize razem z mężem i synem je kolację w oficynie.
Aytul przyprowadza Firata do pokoju Sinana, mówiąc, że wie iż nadal kocha Iclal.
Nur słyszy krzyki Iclal, która robi awanturę Yigitowi, ponieważ czuję się odtrącona, Cahit każe Nazan przestać podsłuchiwać.
Yigit przychodzi do ogrodu zimowego, aby porozmawiać ze swoją żoną, mówiąc, że porozmawia z lekarzami, nagle mężczyzna zauważa Firata, Elmas proponuje kuzynce, że pomoże jej znaleźć pracę.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-04-08

Długość: 00:45:24

Numer odcinka: 28

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 28 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-01 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-02.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 28

  Tylko z Tobą Odcinek 28 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 28 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X