Tylko z Tobą Odcinek 29 Sezon 1 (S01E29)

Tylko z Tobą Odcinek 29 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E29

Nur wybiera się na rozmowę w sprawie pracy, Elmas opowiada o wszystkim Yigitowi, który jest wściekły, ponieważ żona nic mu nie powiedziała, tymczasem Iclal jest załamana tym, że ośmieszyła się wieczorem robiąc awanturę, boi się, że Yigit mógł ją zdradzać kiedy spała, matka okłamuję córkę mówiąc, że mąż jest jej wierny.
Yigit jest wściekły mówiąc ukochanej, że nie może pracować, ponieważ musi zajmować się Mertem, kiedy dojeżdżają mężczyzna odkrywa, że jego żona ma pracować w agencji modelek.
Elmas proponuję swojej koleżance dużą ilość pieniędzy w zamian za przyjęcie kuzynki, kobieta natychmiast idzie do swojego szefa, a następnie zaprasza Nur na zdjęcia w studium, tymczasem Yigit martwi się o swoją żonę, dlatego jedzie do agencji.
Nazan ćwiczy przy basenie podczas rozmowy Iclal sugeruję, że Cahit może mieć kochankę, zazdrosna natychmiast biegnie sprawdzić kieszenie męża, nagle trafia na rachunek od jubilera za zakup broszki.
Cahit wręcza kochance broszkę, tymczasem Nur nie poznaję siebie w lustrze, kiedy idzie się przebrać, Yigit przychodzi do agencji pytająć o ukochaną, sekretarka informuję, że właśnie mają zdjęcia.
Nazan dzwoni do jubilera, pytając co jej mąż zakupił, kiedy dowiaduje się, że broszkę, już wie iż Iclal może mieć rację, tymczasem Firat informuję Aytul, że postanawia zatrzymać się w rezydencji.
Nur wychodzi z agencji zauważa, że mąż na nią czeka, jest wściekły, ponieważ nie zapytała go o zdanie, między małżonkami dochodzi do kłótni, tymczasem Aytul przychodzi do Firata, Yigit spotyka się z lekarzem Iclal.
Wieczorem Elmas wypytuje Nur jak minął jej pierwszy dzień pracy, dziewczyna odpowiada, że jest zmęczona.
Ranem Aytul zauważa jak Nur odprowadza Merta do samochodu, Nazan zauważa u Elmas broszkę, tymczasem Yigit podczas jazdy do pracy zauważa bilbordy na których widnieję ukochana Nur.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-04-11

Długość: 00:46:12

Numer odcinka: 29

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 29 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-05 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-06.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 29

  Tylko z Tobą Odcinek 29 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 29 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X