Tylko z Tobą Odcinek 3 Sezon 1 (S01E03)

Tylko z Tobą Odcinek 3 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E03

Hafize prosi Nur aby zaniosła mleko i ciasteczka Mertowi, dziewczyna natychmiast rusza do chłopca, gdzie zauważa zdjęcie rodzinne, rozmowę przerywa wściekła Aytul, która chce wiedzieć, dlaczego Nur ciągle przychodzi do ich domu, awanturę słyszy Yigit, który staję w obronie ukochanej, prosząc aby syn wyszedł z pokoju.
Kiedy Yigit przychodzi Mert prosi aby Nur pojechała z nimi do wesołego miasteczka, dziewczyna niechętnie się zgadza, jednak wszyscy spędzają miło czas.
Yigit dostrzega, że syn akceptuję Nur, dlatego postanawia szybko działać i rozwieźć się z Iclal, aby móc poślubić ukochaną, wieczorem kiedy wychodzi na spacer zauważa, że Nur siedzi nad stawem, kiedy do niej podchodzi obydwoje wyznają sobie miłość.
Następnego dnia Yigit zabiera ukochaną nad jezioro, gdzie zauważają owieczkę, którą postanawiają zabrać, nagle dziewczyna proponuje ukochanemu aby zabrał Merta do psychologa, ponieważ chłopczyk nadal czeka na swoją zmarłą matkę, uważa, że powinien wrócić do szkoły, zdenerwowany Yigit zaczyna krzyczeć, ponieważ nie potrafi wyznać, że Iclal żyję.
Mert ściga kury razem z Aytul, nagle zauważają Yigita, który wrócił sam i przywiózł owieczkę, do domu wraca również Nur, która jest zrozpaczona po słowach ukochanego.
Yigit przychodzi do szpitala odwiedzić swoją żonę, kiedy na nią patrzy przypomina sobie wypadek, następnie kontaktuje się z Aytul prosząc o spotkanie, kiedy ciotka przyjeżdża do restauracji, daje jej do podpisania dokumenty rozwodowe, jednak kobieta myśli, że podpisuje dokumenty związane z firmą, nie ma okularów, dlatego nie czyta dokładnie co jest w dokumentacji.
Ranem Elmas prosi Nur aby wróciła, ponieważ dziś przyjeżdża jej brat, kiedy dziewczyna idzie do miasta, Yigit zatrzymuje się za posiadłością i proponuję, że ją podwiezie, w rzeczywistości zabiera ukochaną nad jezioro, gdzie się oświadcza, zaskoczona Nur zgadza się na ślub.
Wieczorem bez wiedzy pozostałych członków Yigit i Nur pobierają się, mężczyzna zabiera swoją nową żonę do rodzinnego domu, gdzie ogłasza wszystkim, że wzięli ślub.
Aytul jest wściekła na ich widok mdleję, nie może uwierzyć, że Yigit rozwiódł się z Iclal, dlatego mężczyzna zaprowadza swoją żonę do pokoju i sam schodzi porozmawiać z rodziną, nagle dzwoni telefon, który Nur postanawia odebrać, od lekarza dowiaduję się, że Iclal się obudziła.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-03-01

Długość: 00:45:10

Numer odcinka: 3

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 3 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 3

  Tylko z Tobą Odcinek 3 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 3 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X