Tylko z Tobą Odcinek 30 Sezon 1 (S01E30)

Tylko z Tobą Odcinek 30 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E30

Wściekły Yigit zdziera zdjęcie Nur z bilbordu, nie wie jednak, że jest nagrywany, podarte zdjęcie wsadza do samochodu i odjeżdża, tymczasem Iclal odzyskuję pamięć, przypomina sobie wszystko przed wypadkiem i historię swojego małżeństwa już wie, dlaczego ukochany traktuję ją chłodno i obojętnie, ponieważ chciał się rozwieść.
Zrozpaczona Iclal przybiega do swojej matki wyjawiając, że wszystko pamięta, tymczasem Nazan wypytuję Elmas o broszkę, kiedy dowiaduje się, że to prezent, natychmiast robi zdjęcie.
Aytul próbuję uspokoić zrozpaczoną córkę, która chce popełnić samobójstwo, dlatego ją policzkuję, dzięki czemu nóż, który trzyma w ręce upada, wściekły Yigit przyjeżdża do agencji modelek robiąc awanturę, koordynatorka dzwoni do Elmas.
Nur przychodzi do agencji, wszyscy na nią patrzą, kiedy wchodzi widzi swojego męża, który zrobił awanturę, dlatego szefowa zwalnia dziewczynę, która wybiega z agencji odkrywając, że jej zdjęcia zostały umieszczone na bilbordach.
Aytul każe córce nie mówić nic nikomu o tym, że odzyskała pamięć, w ten sposób będzie mogła na nowo rozkochać w sobie Yigita, tymczasem wściekła Nur wraca do agencji robiąc awanturę za bezprawne wykorzystanie zdjęć.
Nazan przychodzi do jubilera pokazując mu zdjęcie broszki, mężczyzna potwierdza, że kupił ją Cahit, tymczasem Firat dowiaduje się od swojego znajomego, że Yigit zrobił awanturę za zdjęcia Nur.
Aytul zauważa, nie odebrana połączenia od Elmas oraz sms, tymczasem wściekła Nazan przychodzi do firmy, kiedy widzi Elmas zdziera broszkę i pobija ją na oczach wszystkich, kiedy wychodzi zjawia się wściekła Nur, która chce rozmawiać z kuzynką.
Firat chce zatrudnić Nur jako modelkę, ponieważ chce odkryć co łączy ją z Yigitem.
Aytul po rozmowie z Elmas dzwoni do Cahita, informując, że Nazan wie o broszce, dlatego każe mu kupić taką samą dla żony, mężczyzna wyjawia, że była tylko jedna.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-04-12

Długość: 00:45:09

Numer odcinka: 30

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 30 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 30

  Tylko z Tobą Odcinek 30 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 30 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X