Tylko z Tobą Odcinek 31 Sezon 1 (S01E31)

Tylko z Tobą Odcinek 31 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E31

Firat spotyka się z Yigitem przedstawiając mu swój pomysł odnośnie Nur, która mogłaby być nową twarzą firmy, mężczyzna odmawia.
Koleżanki pokazują Yaren filmik na którym widać, jak jej brat ściąga plakaty reklamowe na których jest Nur, zauważa go również Emin, który rozpoznaję swoją kuzynkę.
Nazan idzie do Hafize informujać, że jej córka jest bezwstydnicą i jest kochanką Cahita, kobieta nie może w to uwierzyć.
Aytul szybko podmienia broszki z których wynika, że Nazan nosi podróbkę a Cahit przyjeżdża wręczyć jej oryginalną.
Hafize żąda natychmiastowych przeprosin, Nazan jest zdziwiona i zdezorientowana, nagle przyjeżdża pobita Elmas, która mówi, że została napadnięta przez złodziei, nie chce się przyznać, przez kogo została pobita.
Yigit chce porozmawiać z Nazan i Elmas, dlatego wzywa kobiety na rozmowę.
Elmas ma nie wracać do pracy przez tydzień aż zejdą jej wszystkie siniaki, natomiast Nazan ma nie pokazywać się w firmie.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-04-13

Długość: 00:30:19

Numer odcinka: 31

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 31 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 31

  Tylko z Tobą Odcinek 31 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 31 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X