Tylko z Tobą Odcinek 32 Sezon 1 (S01E32)

Tylko z Tobą Odcinek 32 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E32

Wieczorem Emin wypytuję Nur o filmik, który krąży po Internecie, nagle zjawia się Firat, który okłamuję, że na plakacie jest francuska modelka Monic, tymczasem Aytul informuję Elmas, że musi przenieść się do oficyny i zapomnieć o broszce.
Firat w tajemnicy wyznaję Nur, że bardzo kocha Iclal i to od dawna, jednak jej matka nie zgodziła się aby to jego poślubiła tylko chciała aby to był Yigit.
Wieczorem Yigit przychodzi do pokoju Merta, gdzie zauważa czuwającą Iclal, którą łapie za rękę, wszystko widzi Nur, Elmas wyprowadza się do oficyny, na swojej drodze spotyka Cahita.
Ranem Nur wybiega ze swojego pokoju, jednak szybko do niego wraca, ponieważ ma poranne mdłości, Yaren proponuję spacer, Aytul przychodzi do córki pytając jak się czuję, tymczasem Elmas zgrywa na płytkę film na którym widać Yigita zrywającego zdjęcia z bilbordów, następnie koperta trafia do Iclal.
Aytul wychodzi do Nur, która nagle mdleję, kobieta postanawia zabrać ją jak najszybciej do lekarza, który podczas badań stwierdza, że jest w ciąży, Aytul jest wściekła, ponieważ wie, że to dziecko Yigita i jeżeli prawda wyjdzie na jaw, córka dowie się o ich małżeństwie.
Nur jest szczęśliwa, chce wiedzieć kiedy zacznie bić serce dziecka, tymczasem Elmas w kafejce internetowej wysyła maile do wszystkich pracowników w firmie z upokarzającym filmem, kiedy Yigit przychodzi do biura zauważa, że wszyscy na niego dziwnie patrzą, nagle na komputerze swojej sekretarki zauważa film.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-04-14

Długość: 00:44:13

Numer odcinka: 32

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 32 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-05 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-06.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 32

  Tylko z Tobą Odcinek 32 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 32 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X