Tylko z Tobą Odcinek 33 Sezon 1 (S01E33)

Tylko z Tobą Odcinek 33 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E33

Iclal chce zbliżyć się do Nazan, dlatego chce zabrać ją do fryzjera, nagle wraca Nur i Aytul, zaciekawiona kobieta natychmiast wypytuję matkę czy coś się stało.
Yigit jest wściekły, planuje zlokalizować sprawcę, który umieścił film w Internecie, tymczasem Iclal rozmawia z Firatem, programista przynosi szefowi uszkodzoną płytę na której został umieszczony film a IP, z którego został wysłany do Internetu pochodzi z kafejki internetowej.
Nur zjawia się w firmie męża, chce powiedzieć mu że będą mieli dziecko, jednak on nie chce z nią rozmawiać, nagle pojawia się również Iclal i Nazan, Cahit zabiera Nur do swojego gabinetu, aby nie wzbudzić podejrzeń Iclal.
Iclal trafia na Nur w łazience, którą zaprasza na wypad do fryzjera, Firat jest bardzo zainteresowany Nur więc postanawia porozmawiać o niej z Elmas, ponieważ planuje rozkręcić własną działalność i chce aby dla niego pracowała jako modelka.
Hafize w pokoju Elmas znajduję szkatułkę z biżuterią, wtedy przypomina sobie słowa Nazan, natychmiast wychodzi z domu przy basenie zauważa, jak córka się opala, każe wracać jej do domu.
Iclal razem z Nazan i Nur przyjeżdżają do fryzjera, tymczasem Hafize chce wiedzieć czy jej córka ma romans z Cahitem, dlatego przynosi szkatułkę z biżuterią, tymczasem Yigit zjawia się w kafejce internetowej.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-04-15

Długość: 00:45:36

Numer odcinka: 33

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 33 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 33

  Tylko z Tobą Odcinek 33 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 33 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X