Tylko z Tobą Odcinek 34 Sezon 1 (S01E34)

Tylko z Tobą Odcinek 34 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E34

Kiedy Iclal idzie na mycie włosów, Nur korzysta z okazji i informuję Nazan, że wie iż to ona wysłała płytkę z filmem, tymczasem Tayyar staję w obronie córki.
Właściciel kafejki internetowej przychodzi do pracy, pokazuje Yigitpwo monitoring na, którym widać Elmas przy komputerze.
Hafize mdleje w kuchni, huk słyszy Elmas, która schodzi sprawdzić co się dzieję, kiedy zauważa swoją nieprzytomną matkę, przerażona wzywa pomocy.
Podczas powrotu do domu Nur prosi Iclal aby się zatrzymała, wysiada z samochodu i zaczyna wymiotować, okłamuję, że to przez chorobę lokomocyjną.
Yigit wraca do rezydencji, zauważa, że pogotowie zabiera Hafize, każe Tayyarowi jechać z żoną, Nazan zaczepia Nur pytając czy pobiegnie do męża donieść na nią.
Nur przychodzi porozmawiać z Yigitem, jednak między małżonkami znów dochodzi do kłótni, Elmas dzwoni do Aytul od której dowiaduje się, że jest podejrzewana w sprawie filmu.
Mert biegnie do swojego ojca, za nim Nur, która zauważa jak mąż przytula swoją byłą żonę, tymczasem Elmas nie chce wracać do domu, woli zostać w szpitalu.
Firat w obecności Aytul opowiada o swojej ukochanej, Nazan jest ciekawa, chce poznać jej imię, tymczasem Cahit rozmawia ze swoim bratem.
Ranem Elmas wraca ze swoją matką do oficyny, Iclal przychodzi po Nur, nagle zauważa zdjęcie USG.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-04-18

Długość: 00:44:26

Numer odcinka: 34

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 34 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 34

  Tylko z Tobą Odcinek 34 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 34 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X