Tylko z Tobą Odcinek 35 Sezon 1 (S01E35)

Tylko z Tobą Odcinek 35 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E35

Yigit chce uzyskać od Elmas odpowiedź, dziewczyna jednak mdleję, wszystko zauważa ojciec, który zabiera córkę do domu, tymczasem Iclal dowiaduje się o ciąży Nur, oferuje swoją pomoc, mówiąc, że zachowa wszystko w tajemnicy, namawia ją do aborcji, jednak dziewczyna nie chce słyszeć o tym słyszeć.
Tayyar chce wiedzieć co nabroiła jego córka, wychodzi porozmawiać z szefem, mówiąc, że Elmas spadło ciśnienie, jednak mężczyzna chce sam zawieźć ją do szpitala.
Przerażona Elmas w końcu wychodzi z domu i jedzie z Yigitem, tymczasem Aytul słyszy rozmowę córki z Nur.
Iclal informuję matkę, że pomoże Nur za wszelką cenę, ponieważ zawdzięcza jej życie.
W środku lasu Yigit krzyczy na Elmas, która wyznaję, że znalazła w szufladzie zdjęcia ślubne, wyznaję również miłość, nagle zjawia się Cahit, który rozumie, że dziewczyna miała z nim romans tylko po to aby zbliżyć się do jego brata.
Elmas zostaję zwolniona z pracy i wyrzucona z domu, dodatkowo musi wrócić pieszo.
Yigit jedzie za swoim bratem, który jest załamany, ponieważ poznał prawdę, tymczasem Iclal obiecuję matce, że dowie się kim jest ojciec dziecka Nur, nagle rozmowę przerywa im Nazan, mówiąc, że trenerka już czeka, nagle wspomina, że Sinan wyjechał po tym jak zaczął podrywać opiekunkę, kobieta zastanawia się, czy to on może być ojcem.
Wściekła Aytul przychodzi do Nur, Tayyar zauważa, że Yigit wrócił bez Elmas, która zapłakana wraca do oficyny, w pokoju zażywa dużą dawkę tabletek, ponieważ nie chce już żyć.
Yigit przychodzi do domu ogłaszając Nur i ciotce, że to Elmas stoi za rozesłaniem filmu do Internetu, chciała również aby film zobaczyła Iclal, wściekła ciotka idzie się z nią rozmówić, kiedy wchodzi do oficyny, Hafize każe synowi wywarzyć drzwi, kiedy wchodzą do środka znajdują ją nieprzytomną, karetka natychmiast zabiera dziewczynę do szpitala.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-04-19

Długość: 00:44:35

Numer odcinka: 35

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 35 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-11-30 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-01.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 35

  Tylko z Tobą Odcinek 35 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 35 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X