Tylko z Tobą Odcinek 36 Sezon 1 (S01E36)

Tylko z Tobą Odcinek 36 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E36

Zaniepokojona Nur kontaktuję się z Eminem aby dowiedzieć się co z Elmas, podczas kolacji Mert wypytuję gdzie są wszyscy, nagle schodzi Yigit, który zabiera Iclal na aukcję dobroczynną, na którą jadą również Aytul i Nazan.
Podczas licytacji zabytkowego samochodu Kozana, Iclal jest bardzo zazdrosna, ponieważ zauważa jak inne kobiety patrzą na jej ukochanego, dlatego postanawia wykupić samochód i podarować go Yigitowi, tymczasem Nur dzwoni do swojej ciotki pytając o Elmas, nagle zjawia się Firat, który chce porozmawiać, jednak dziewczyna ucieka do łazienki, ponieważ ma mdłości, razem wybierają się do ogrodu, mężczyzna proponuję pracę jako modelka.
Po zakończonych licytacjach, tajemnicza, elegancja kobieta podchodzi do Yigita, aby z nim porozmawiać, wściekłą Iclal nie wytrzymuję i wylewa na nią wodę, a następnie zabiera ją do łazienki gdzie robi awanturę, szarpiąc konkurentkę za włosy, czego świadkiem jest Nazan.
Yigit dzwoni do żony, mówiąc, że wróci za godzinę, prosząc aby poczekała na niego w ogrodzie zimowym, pijany Cahit wraca taksówką do domu, zaczyna robić awanturę, brat zabiera go na spacer, nie zauważa żony, która słyszy, że Elmas się w nim kocha.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-04-20

Długość: 00:45:55

Numer odcinka: 36

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 36 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 36

  Tylko z Tobą Odcinek 36 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 36 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X