Tylko z Tobą Odcinek 37 Sezon 1 (S01E37)

Tylko z Tobą Odcinek 37 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E37

Nur przychodzi na wizytę do lekarza, podczas USG słyszy bicie serca dziecka, tymczasem Yigit przygotowuje Mertowi latawiec, który mają wspólnie wypróbować popołudniu.
Pokojówka opowiada Iclal, że Nur cały wieczór spędziła z Firatem, z którym ma sekret, nagle przypomina sobie wieczór w którym mężczyzna opowiadał o niespełnionej miłości, ma mętlik w głowie.
Aytul czyta ulotki z tabletek, chce wywołać poronienie u swojego wroga, nagle wchodzi Iclal, która mówi, że ojcem dziecka jest Firat, matka wybucha śmiechem, każąc zakończyć temat.
Mert jest niecierpliwy, czeka na swojego ojca, zauważa, że Nur wraca, obiecuję się pobawić, kiedy idzie odłożyć torebkę, chłopczyk postanawia sam puścić latawiec, który zaczepił się na drzewie.
Iclal zaczepia Nur wypytując jak było na wizycie kontrolnej, dziewczyna jest bardzo skryta, dlatego odchodzi odłożyć torebkę, tymczasem Aytul przygotowuję dla wroga mleko z miodem i tabletkami.
Mert wspina się na drzewo, ponieważ chce zdjąć latawiec, jednak nie potrafi zejść z gałęzi, na pomoc biegnie Nur, jednak obydwoje spadają z drzewa, chłopcu nic nie jest, jednak Nur jest nie przytomna, Iclal wypija mleko z miodem, które kazała przygotować jej matka.
Yigit wraca do posiadłości, słyszy swojego syna, który woła pomocy, mężczyzna natychmiast zabiera nieprzytomną żonę do szpitala, chłopiec biegnie do domu opowiadając babci o Nur.
Aytul w salonie znajduję nieprzytomną córkę, zauważa, że wypiła mleko z miodem, tymczasem lekarka informuję Yigita, że Nur odzyskała przytomność, jednak dziecka nie udało się uratować, mężczyzna jest załamany, ponieważ ukochana nic mu nie powiedziała.
Firat słyszy krzyczącą Aytul, kiedy zauważa nieprzytomną Iclal, natychmiast zabiera ją do szpitala, matka boi się, że znów ją straci, w szpitalu wyznaję, że zatruła się lekami na nadciśnienie.
Elmas wraca do domu, zamyka się w pokoju i rozpacza, matka próbuję ją pocieszyć, tymczasem Nur wybudza się.
Lekarz informuję Aytul, że Iclal miała płukanie żołądka, na korytarzu zauważa Yigita, któremu Firat opowiada co się stało, Nur wychodzi na korytarz przytulając się do męża, kuzyn jest w szoku słysząc o poronieniu, nagle zauważa Aytul, którą informuję, że stało się tak jak chciała.
Firat oskarża Aytul o śmierć nienarodzonego dziecka, tymczasem Yigit zabiera Nur do domu, jednak przez całą drogę się nie odzywa, nagle się zatrzymują.
Aytul wyjawia Firatowi prawdę na temat małżeństwa Yigita i Nur oraz o rozwodzie z Iclal, która była w śpiączce, Tayyar zauważa, że Yigit i Nur wrócili razem, mężczyzna kłamie mówiąc, że bratanicy spadło ciśnienie.
Mert w domu zauważa Nur, którą bardzo przeprasza, zrozpaczona ucieka do pokoju.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-04-21

Długość: 00:45:25

Numer odcinka: 37

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 37 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-11-30 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-01.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 37

  Tylko z Tobą Odcinek 37 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 37 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X