Tylko z Tobą Odcinek 38 Sezon 1 (S01E38)

Tylko z Tobą Odcinek 38 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E38

Aytul opowiada Firatowi, że podpisała dokumenty rozwodowe, ponieważ myślała, że to dokumenty związane z firmą, a Yigit rozwiódł się z Iclal, aby poślubić Nur, opowiada również, że córka o niczym nie wie, Firat obiecuję dochować tajemnicy dla dobra ukochanej.
Lekarka zaprasza Aytul, która idzie zobaczyć się ze swoją córką, tymczasem Nazan przychodzi do fryzjera, gdzie spotyka największe plotkary.
Elmas straciła pracę, pakuje walizki i odchodzi z domu, Hafize nie pozwala jej odejść, dlatego postanawia wziąć sprawę w swoje ręce, tymczasem Yigit nie może pogodzić się ze stratą nienarodzonego dziecka, idzie do swojej żony, która zasnęła ze zdjęciem USG.
Hafize zauważa Yigita, natychmiast do niego podbiega, błagając aby Elmas została, tymczasem Iclal wychodzi, na korytarzu zauważa Firata.
Mert wybiega do swojej mamy pokazując jej rysunek przygotowany dla Nur, opowiada o tym, że uratowała mu życie, dlatego kobieta wypytuje ukochanego co z dzieckiem, mężczyzna jest wściekły, ponieważ jako jedyny nie wiedział o ciąży.
Iclal budzi Nur od której dowiaduje się, że poroniła, próbuję ją pocieszyć, całą rozmowę podsłuchuję Aytul do której podchodzi wściekły Yigit.
Iclal przychodzi do swojej matki, opowiadając, że mąż był w szpitalu oraz o poronieniu, tymczasem Cahit przeprasza swojego brata za swoje zachowanie, nagle dowiaduje się, że Nur poroniła, Elmas zauważa jak matka się modli.
Aytul przychodzi do Nur, przynosząc zdjęcie USG, które Yigit zabrał, dziękuje również za uratowanie życia Mertowi.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-04-22

Długość: 00:44:32

Numer odcinka: 38

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 38 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-01 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-02.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 38

  Tylko z Tobą Odcinek 38 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 38 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X