Tylko z Tobą Odcinek 39 Sezon 1 (S01E39)

Tylko z Tobą Odcinek 39 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E39

Cahit wstawia się za Elmas u swojego brata, który idzie porozmawiać z dziewczyną, pozwalając jej zostać w oficynie, jednak o pracy może zapomnieć, Hafize jest mu niezmiernie wdzięczna.
Wieczorem Iclal dowiaduje się, że fotoreporter ma przyjechać zrobić sesję zdjęciową, natychmiast się zgadza, ponieważ to dobra okazja aby pokazać się z ukochanym, Firat pracuje do późna.
Hafize odwiedza swoją bratanice, która znalazła rysunek Merta, kiedy kobieta wychodzi spotyka Aytul, której opowiada, że Elmas została.
Firat zauważa Elmas, proponując pracę o której mają porozmawiać rano w ogrodzie, następnie idzie spotkać się z wściekłą Aytul.
Yigit robi awanturę swojej żonie, ponieważ nie powiedziała o ciąży, informuję również, że wyjeżdża służbowo na tydzień do Niemiec.
Ranem do posiadłości przyjeżdżają fotoreporterzy na sesję zdjęciową, kiedy Iclal idzie po ukochanego zauważa walizki, kiedy dowiaduje się, że ma odbyć się sesja zdjęciowa, robi awanturę, jednak w konsekwencji zgadza się na fotografię.
Nur i Firat zauważają jak Iclal i Yigit robią rodzinne zdjęcia.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-04-25

Długość: 00:45:47

Numer odcinka: 39

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 39 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-05 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-06.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 39

  Tylko z Tobą Odcinek 39 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 39 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X