Tylko z Tobą Odcinek 4 Sezon 1 (S01E04)

Tylko z Tobą Odcinek 4 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E04

Zrozpaczona Nur schodzi na dół przekazując telefon mężowi, Yigit dowiaduje się od lekarza, że Iclal się obudziła, przekazuję wiadomość rodzinie, Aytul znów mdleję.
Nur nie może uwierzyć, że ukochany mógł ją tak okłamać, cała rodzina Kozan jedzie do szpitala, Mert prosi swoją przyjaciółkę aby położyła go do łóżka, Nazan jest wściekła.
Wieczorem Emin wraca do domu, Hafize zauważa, że Nur nie przygotowała kolacji, podejrzewa, że dziewczyna zasnęła, jednak córka informuję, że kuzynki nie ma.
Aytul przybiega do szpitala, gdzie rozmawia z doktorem, Yigit wchodzi do pokoju swojej byłej żony, która się wybudziła, tymczasem Nur nie może pogodzić się z faktem, że ukochany ukrył przed nią prawdę.
Iclal prosi swoją matkę, aby przyprowadziła męża, tymczasem Nazan dokucza Nur wyzywając ją od fałszywej panny młodej.
Aytul błaga Yigit, aby rozwiódł się z Nur, ranem Hafize szuka swojej bratanicy wybiega zapytać szefową, która właśnie wróciła z rodziną ze szpitala, kobieta oznajmia, że dziewczyna wyjechała do Adany, ponieważ nie chciała dłużej mieszkać w Stambule.
Yigit przychodzi porozmawiać z Nur, tymczasem Aytul myśli jak pozbyć się wroga ze swojego domu, Nur jest wściekła na męża, ponieważ okłamał ją, ściąga pierścionek i ucieka.
Kiedy schodzi na dół oznajmia Aytul, że natychmiast rozwiedzie się z Yigit, ciotka każe w tajemnicy opuścić dom w przeciwnym wypadku wyrzuci wujostwo, nagle schodzi Yigit, który zabiera ukochaną do pokoju wyznając, że Iclal spała 3 lata, następnie zamyka pokój.
Yigit schodzi do rodziny oznajmiając, że znajdzie sposób z żoną przy boku, prosi Yaren aby zabrała Merta do kina, Cahitowi każe jechać z Elmas do firmy i odwołać wszystkie spotkania, Nazan ma sprowadzić Hafize, która myśli, że jej bratanica wyjechała do Adany.
Elmas jedzie z Cahitem do pracy, dziewczyna chce wiedzieć co się dzieję z Yigitem, mężczyzna jest zazdrosny, ponieważ podejrzewa, że jego kochanka zakochała się w jego bracie, tymczasem Nur próbuję wydostać się z zamkniętego pokoju.
Yigit przynosi śniadanie i odzież dla żony, która jest wściekła.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-03-02

Długość: 00:44:18

Numer odcinka: 4

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 4 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 4

  Tylko z Tobą Odcinek 4 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 4 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X