Tylko z Tobą Odcinek 40 Sezon 1 (S01E40)

Tylko z Tobą Odcinek 40 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E40

Mija tydzień, Iclal razem z Nazan oglądają okładkę magazynu, Yigit wraca z Niemiec, wszystko przemyślał i chce prosić Nur o wybaczenie.
Firat przygotowuje wielką galę na której twarzą firmy Kozan będzie Nur.
Odbywa się reklama firmy, zjawiają się wszyscy razem z Yigitem i Iclal, Firat przedstawia nową twarz firmy – Nur, Yigit jest wściekły, pozostali zaskoczeni, jedynie Aytul jest zadowolona.
Iclal robi ukochanemu awanturę, ponieważ nic nie wiedziała, że to opiekunka ma zostać nową twarzą, tymczasem Elmas przegląda w Internecie zdjęcia z gali widzi, że to jej kuzynka jest nową twarzą.
Yigit podczas przemówienia ogłasza wszystkim, że firma ma tylko jedną twarz, pokazując na siebie, Hafize jest wściekła, ponieważ jej bratanica znów przyniosła wstyd.
Wściekła i zazdrosna Iclal wychodzi do łazienki, słyszy jak inne kobiety komentują jej ukochanego i Nur, wściekła wychodzi i robi awanturę, nagle zjawia się Aytul, która próbuję uspokoić córkę.
Firat razem z Nur podchodzą do Iclal, która jest wściekła tak samo jak Yigit, Aytul składa gratulację swojemu wrogowi, po gali wszyscy zostają w hotelu.
Nazan buntuję Iclal przeciwko Nur, próbując uświadomić, że jej ukochany pojechał do domu aby z nią porozmawiać.
Yigit próbuję doścignąć Firata, nagle zajeżdża mu drogę, między mężczyznami dochodzi do szarpaniny, Nur i Cahit próbują ich rozdzielić, między małżonkami dochodzi do awantury.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-04-26

Długość: 00:45:44

Numer odcinka: 40

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 40 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 40

  Tylko z Tobą Odcinek 40 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 40 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X