Tylko z Tobą Odcinek 41 Sezon 1 (S01E41)

Tylko z Tobą Odcinek 41 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E41

Iclal czyta w prasie artykuł dotyczący Yigita oraz Nur, jest wściekła i zazdrosna, ponieważ opiekunka ciągle znajduję się u boku jej ukochanego, Aytul każe milczeć Nazan.
Mert jest smutny, ponieważ ojciec obiecał, że zawiezie go do szkoły, Nur próbuję pocieszyć chłopca, kiedy schodzi na dół Firat pokazuje jej artykuł, który ukazał się w prasie.
Podczas masażu Iclal jest wypytywana o Nur, kobieta nie wytrzymuję i wybiega, za nią Aytul, która próbuję uspokoić zazdrosną córkę.
Elmas jest wściekła, ponieważ kuzynka ukradła jej ukochanego a teraz robi karierę, schodzi na dół i pokazuję gazetę, Emin i Tayyar zauważają Nur na pierwszej stronie, mężczyzna robi awanturę swojej żonie.
Mert zauważa swojego ojca, który odwozi go do szkoły, chłopiec jest szczęśliwy, Tayyar wychodzi z awanturą do Nur, nagle zjawia się Firat, który staję w jej obronie, a następnie zabiera dziewczynę i Elmas do agencji.
Asystentki plotkują na temat artykułu, tymczasem między Elmas a Nur dochodzi do kłótni, Yigit rozmawia z dziennikarzem wydając oświadczenie.
Iclal nie może znieść tego, że Nur ma być modelką i opiekunką, podejrzewa, że jej ukochany załatwi sprawę i wyrzuci ją z posiadłości, Aytul nie ma już siły.
W agencji Firat wypisuję czek na 20 tysięcy oraz daję umowę do podpisania, Nur mówi, że to za dużo i nie może przyjąć tych pieniędzy, mężczyzna jest zdziwiony, następnie zjawia się u Yigita w firmie, między mężczyznami dochodzi do kłótni, w tym samym czasie do firmy przyjeżdża Iclal razem z matką, nagle kobieta rozmawia z szefem kadr, któremu każe przekazać dwóm plotkarom, że zostają zwolnione.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-04-27

Długość: 00:44:11

Numer odcinka: 41

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 41 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-05 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-06.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 41

  Tylko z Tobą Odcinek 41 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 41 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X