Tylko z Tobą Odcinek 42 Sezon 1 (S01E42)

Tylko z Tobą Odcinek 42 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E42

Iclal słyszy awanturę między Yigitem a Firatem, natychmiast chce wiedzieć o co chodzi, zakochany mężczyzna łagodzi sytuację, kuzyn pozwala ostatecznie pracować z jego żoną.
Tayyar jest wściekły, ponieważ każdy mówi o zdjęciach Nur, ma pretensję do Hafize, ponieważ nie potrafiła upilnować dziewczyny, Elmas próbuję dodzwonić się do Cahita, który nie odbiera.
Po powrocie do domu Iclal zauważa jak Nur i Mert są blisko, Aytul zabiera wnuka a kobiety przechodzą do ogrodu.
Iclal każe Nur wybierać albo kariera modelki albo opieka nad Mertem, dziewczyna mówi, że pogodzi dwie prace ze sobą, ponieważ w agencji modelek będzie pracować, kiedy Mert będzie w szkole, tymczasem Aytul dzwoni do Yigita pytając o kłótnie z Firatem.
Wściekła Hafize zabiera bratanicę do domu, gdzie Tayyar urządza awanturę, którą słyszy Yigit, dlatego wchodzi i oznajmia, że są małżeństwem, jednak ma pozostać to w tajemnicy, tymczasem Iclal słyszy rozmowę swojej matki z Firatem, który wyznaję, że od zawsze kocha jej córkę.
Hafize, Tayyar i Emin nie mogą uwierzyć, że Nur i Yigit są małżeństwem, tymczasem Nazan nakrywa Iclal na podsłuchiwaniu krzyczy tak głośno, że Aytul i Firat wychodzą, jednak dziewczyna ucieka do swojej sypialni.
Tayyar wyciąga rękę, jednak Yigit całuję tylko rękę Hafize, nagle do domu wraca Elmas, która jest wściekła, ponieważ sekret Nur wyszedł na jaw, małżeństwo idzie do ogrodu porozmawiać, tymczasem Iclal przychodzi do Firata, chcąc wiedzieć w jaki sposób ukochany ją oszukał.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-04-28

Długość: 00:45:57

Numer odcinka: 42

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 42 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 42

  Tylko z Tobą Odcinek 42 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 42 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X