Tylko z Tobą Odcinek 43 Sezon 1 (S01E43)

Tylko z Tobą Odcinek 43 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E43

Tayyar jest szczęśliwy, ponieważ Nur jest żoną Yigita, Elmas jest wściekła a Hafize załamana, tymczasem Aytul próbuję pocieszyć córkę, która jest wściekła, ponieważ wie, że matka coś przed nią ukrywa, nagle wchodzi Yigit a za nim idzie Nur, która widzi jak jej mąż przytula Iclal, natychmiast zabiera swoje rzeczy i przenosi się do oficyny, gdzie słucha komentarzy Elmas.
Podczas wieczornej kolacji Tayyar uśmiecha się do Nur, mówiąc, że negatywne zachowanie wynikało z troski, tymczasem Mert chciałby aby wróciła jego przyjaciółka, nagle Nazan zauważa Firata, którego zaprasza do stołu, Iclal jest wściekła.
Nur nie może słuchać już fałszywych słów wuja, dlatego razem z ciotką wychodzi na zewnątrz aby wyjaśnić jak doszło do małżeństwa, Hafize przytula swoją bratanicę pomimo tego, że ma do niej żal.
Iclal opowiada o wspomnieniu przed wypadkiem, nagle Nazan i Yigit wypytują czy odzyskała pamięć, kobieta nadal udaję, że nic nie pamięta, mówiąc, że to matka jej opowiada o wszystkim, Nur zabiera Merta.
Aytul każe córce uważać na to co mówi, ponieważ prawda o odzyskaniu pamięci może wyjść na jaw, dziewczyna chce wiedzieć co wszyscy ukrywają, tymczasem Nazan dręczy męża wypytując czy nadal ma kontakt z Elmas, mężczyzna jest zmęczony i chce iść spać.
Od rana Nur pracuję jako modelka, musi zareklamować perfumy, Elmas przygląda się i nie kryję zazdrości, jednak Firat jest zachwycony, tymczasem Yigit kupuje łódź i razem z Cahitem wypływają w morze.
Nazan dokucza Iclal podczas wspólnych zakupów, nagle do sklepu wchodzą największe plotkary, które opowiadają o tym, że wszędzie mówią tylko o Nur, wściekła Iclal rozpowiada, że Cahit miał kochankę.
Wściekła Elmas fotografuję śmiejącą się Nur i Firata.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-04-29

Długość: 00:45:36

Numer odcinka: 43

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 43 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 43

  Tylko z Tobą Odcinek 43 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 43 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X