Tylko z Tobą Odcinek 44 Sezon 1 (S01E44)

Tylko z Tobą Odcinek 44 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E44

Yigit i Cahit wypływają w morze nowym jachtem, tymczasem Aytul dzwoni do swojej córki, ponieważ chce dowiedzieć się, dlaczego Nazan wróciła taksówką, tymczasem Elmas piszę SMS do Cahita, nagle zjawia się Iclal, która informuję Firata, aby nie wchodził między nią a Yigita, ponieważ to jego kocha.
Wieczorem Iclal i Yigit jedzą romantyczną kolację, do tej samej restauracji Firat zabiera Nur, która pod wpływem alkoholu staję się bardzo odważna i podchodzi do stolika swojego męża robiąc mu awanturę a dokładnie scenę zazdrości.
Elmas buntuję ojca, przeciwko Nur, opowiadając, że wyszła na kolację z innym mężczyzną, pokazuje również filmik, który nagrała podczas przerwy w pracy, ojciec zabiera córce telefon i prosi syna aby usunął video.
Elmas chce naprawić relację z Cahitem, tymczasem Aytul przychodzi porozmawiać z Nazan, która jest wściekła na Iclal.
Firat widząc co wyrabia Nur, szybko zabiera ją do domu, Yigit jest wściekły tak samo jak Iclal.
Kompletnie pijana Nur wraca do domu, ciotka i wuj są załamani, tymczasem Yigit każe Iclal iść do sypialni a sam wściekły idzie do Firata, kiedy wraca do swojego gabinetu zaczyna czytać pamiętnik żony, zauważa to Nazan.
Ranem Yigit idzie do pokoju Nur oblewając ją wodą, między zakochanymi dochodzi do kłótni.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-05-02

Długość: 00:45:58

Numer odcinka: 44

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 44 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 44

  Tylko z Tobą Odcinek 44 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 44 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X