Tylko z Tobą Odcinek 45 Sezon 1 (S01E45)

Tylko z Tobą Odcinek 45 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E45

Yigit namiętnie całuję Nur, nagle wyjawia, że przeczytał pamiętnik, ponieważ chciał sobie przypomnieć jak bardzo jest kochany, tymczasem Iclal opowiada matce o tym co zrobiła Nur podczas kolacji, całą rozmowę podsłuchuję Nazan, uświadamiając sobie, że dziewczyna wszystko sobie przypomniała, natychmiast idzie do gabinetu Yigita wyrywając kartkę z pamiętnika, którą zostawia na schodach.
Kiedy Iclal wraca do pokoju na schodach znajduję kartkę, z której dowiaduje się, że Nur jest zakochana w jej ukochanym, jest wściekła i zrozpaczona, kiedy wychodzi na dwór zauważa ich razem, na pomoc biegnie Nazan obydwie głośno krzyczą, zjawia się Aytul, która zabiera córkę do pokoju.
Wściekła wypytuje Nazan co zrobiła, synowa mówi, że wie iż Iclal odzyskała pamięć i nie powstrzyma się przed ujawnieniem tego Yigitowi, tymczasem Nur bardzo się denerwuje, ponieważ mąż nie zgadza się aby pracowała jako modelka.
Elmas wsiada do samochodu Cahita, który wysadza ją na pustkowiu, jednak po chwili wraca, w agencji trwają zdjęcia, Firat dzwoni do Aytul wypytując, dlaczego Iclal chciała zabić Nur, przypadkowo dziewczyna słyszy całą rozmowę.
Iclal jest wściekła, chce wyrzucić Nur jak najszybciej, jednak matka każe zachować się profesjonalnie i postępować rozważnie.
Nur nie może skupić się na zdjęciach, ponieważ myśli, że Iclal niedługo się domyśli prawdy, Firat przekazuje jej czek i każe odpocząć.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-05-04

Długość: 00:45:54

Numer odcinka: 45

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 45 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 45

  Tylko z Tobą Odcinek 45 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 45 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X