Tylko z Tobą Odcinek 46 Sezon 1
Ocena: 5
Głosy: 1

Tylko z Tobą Odcinek 46 Sezon 1 (S01E46)

Tylko z Tobą Odcinek 46 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E46

Nur kupiła sobie telefon, postanawia opowiedzieć o tym swojemu mężowi, który wściekły odbiera, kiedy słyszy głos ukochanej jest szczęśliwy, tymczasem Iclal zauważa Nazan odpoczywającą w ogrodzie, postanawia się do niej zbliżyć.
Wściekła Aytul zwraca Tayyar uwagę, ponieważ zbyt rządzi się w rezydencji, Hafize próbuję załagodzić sytuację, szefowa domyśla się, że Nur musiała powiedzieć, że jest żoną Yigita.
Do Iclal dzwoni największa plotkara opowiadając, że są sąsiadkami, dowiaduje się, że Yigit kupił jacht nic nie mówiąc, nagle zauważa Nur, która wróciła z zakupów, dziewczyna natychmiast idzie przeprosić za swoje zachowanie podczas kolacji.
Wieczorem rodzina wypytuje Yigita o jacht, tymczasem Nur wręcza prezenty wujowi, cioci, Elmas i Eminowi, przynosi również prezent Mertowi, kiedy chłopiec widzi samochodzik jest szczęśliwy, wściekła Iclal natychmiast niszczy zabawkę zrzucając ją z wysokości.
Pokojówka wychodzi wyrzucić śmieci, zostaję zaczepiona przez Nur, która widzi, że samochodzik, który kupiła Mertowi jest połamany, do posiadłości przyjeżdża Firat, który informuję dziewczynę, że pierwszy raz wystąpi w reklamie telewizyjnej.
Następnego dnia cała rodzina Kozanów wybiera się na wycieczkę nowo kupionym jachtem, zabierają również Nur, ponieważ musi opiekować się Mertem.
Iclal chcąc zrobić rywalce na złość tuli się do Yigita.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-05-05

Długość: 00:45:32

Numer odcinka: 46

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 46 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 46

  Tylko z Tobą Odcinek 46 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 46 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X