Tylko z Tobą Odcinek 47 Sezon 1 (S01E47)

Tylko z Tobą Odcinek 47 Sezon 1 FINAŁ TYLKO Z TOBĄ SEZON 1

Tylko z Tobą S01E47

Nur biegnie za Mertem, nagle zauważa jak Iclal robi masaż Yigitowi, jest strasznie zazdrosna, jednak to nie koniec problemów, nagle kobieta oświadcza, że jest jedyną żoną Kozana i nie ma miejsca w jego sercu dla innej kobiety.
Po powrocie Nur nie może skupić się na planie reklamowym, gdzie musi zagrać kochającą żonę w ciąży, nagle wracają wspomnienia o poronieniu w konsekwencji czego dochodzi do rozpaczy, menedżer dzwoni do Yigita mówiąc mu o wszystkim, mężczyzna bez zastanowienia natychmiast jedzie do swojej żony, która po rozmowie z nim wychodzi i odgrywa swoją rolę.
Wieczorem po powrocie do domu Nur jest załamana, nie może przeboleć utraty dziecka, Elmas sprawdza stan swojego konta, Yigit wysyła sms do ukochanej, nagle zjawia się Iclal, której się nudzi.
Ranem Yigit dzwoni do Nur z informacją, że wieczorem będzie czekał na jachcie, kiedy dziewczyna przegląda swój pamiętnik zauważa, że brakuję jednej kartki, tymczasem Elmas przychodzi prosić Firata o pieniądze, kiedy dostaję odmowę jest załamana.
Iclal dzwoni do ukochanego od którego dowiaduje się, że zostaję na noc na jachcie, dlatego postanawia zrobić mu niespodziankę, kiedy dojeżdża do brzegu widzi jak Nur i Yigit całują się, na ich widok mdleję, tymczasem Elmas przychodzi do Cahita z kamerą w torebce, która nagrywa ich romans.
Aytul zauważa Firata, który informuję, że Nur poszła na kolację z Yigitem.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-05-06

Długość: 00:45:06

Numer odcinka: 47

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 47 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 47

  Tylko z Tobą Odcinek 47 Sezon 1 FINAŁ TYLKO Z TOBĄ SEZON 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 47 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X