Tylko z Tobą Odcinek 48 Sezon 2 (S02E48)

Tylko z Tobą Odcinek 48 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E48

Yigit i Nur zauważają, że ktoś zemdlał, nie widzą jednak, że to Iclal, która zabierana jest do szpitala, zakochani wracają na jacht, tymczasem przerażona Aytul razem z Firatem jadą na brzeg.
Iclal w szpitalu odzyskuje przytomność, wybiega i wraca na brzeg, zauważa, że Nur i Yigit już wypływają w rejs, Aytul zjawia się na miejscu, jednak dziewczyna wskakuje do wody a za nią Firat, który zabiera ją na brzeg.
Yigit i Nur spędzają noc razem, Nazan zauważa Iclal w strasznym stanie, jest przekonana, że już zna prawdę, Cahit prosi Elmas aby była bardziej dyskretna.
Aytul pociesza córkę, mówiąc, aby udawała, że nic się nie stało i nie robiła scen zazdrości w ten sposób będzie miała przewagę, tymczasem Yigit i Nur robią sobie pamiątkowe zdjęcia.
Ranem Iclal postanawia zrobić kolejną niespodziankę ukochanemu, dlatego wybiera się na jacht ze śniadaniem, szukając Nur, która po cichu ucieka, jednak i tak zostaję zauważona, dziewczyna widzi jak jej mąż razem z byłą żoną wyrusza w morze.
Nazan wychodzi do ogrodu, w którym siedzi załamana ciotka, tymczasem Elmas ogląda video, na którym widać jak uprawia namiętny seks z Cahitem.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-05-09

Długość: 00:42:54

Numer odcinka: 48

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 48 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-05 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-06.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 48

  Tylko z Tobą Odcinek 48 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 48 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X