Tylko z Tobą Odcinek 49 Sezon 2 (S02E49)

Tylko z Tobą Odcinek 49 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E49

Hafize pyta Nur gdzie się podziewała, że nawet telefonu nie odbiera, jednak wuj broni dziewczyny mówiąc, że była na pewno z mężem, jednak kobieta ma przeczucie, że musiało się coś stać.
Firat jedzie na spotkanie do firmy, mija Iclal i Yigita, jednak nawet ich nie pozdrawia, nagle kobieta skarży się na ból głowy, dlatego ukochany chce zawieźć ją do lekarza, jednak stanowczo odmawia.
Kiedy wracają do posiadłości Iclal prosi Yigita aby pomógł jej wysiąść z samochodu, ponieważ bardzo źle się czuję, wszystko przez okno obserwuję zrozpaczona Nur, wysłuchując głupich docinek Elmas.
Aytul ze swoją córką siedzą w łaźni, dziewczyna robi wyrzuty matce, że nic jej nie powiedziała mimo tego, że miała cenne informację.
Yigit gra w piłkę z Mertem, kiedy nagle dołącza się Nur, wszyscy razem grają na podwórku zachowują się jak prawdziwa rodzina.
Na dwór wychodzi Aytul i Iclal, która jest zdenerwowana, że Nur, Mert i Yigit zachowują się jak prawdziwa rodzina.
Nagle Mert prosi matkę aby zagrała z nimi, kobieta prowokuje Nur i zachęca do kopania piłki a nie uciekania przed nią, nagle przewraca wroga i szybko drapie ją po twarzy.
Nazan zabiera telefon Cahitowi, sprawdzając czy czasami nie piszę z Elmas.
Kerem Sancaktar postanawia zaakceptować propozycję jaką przedstawił mu Firat, tymczasem Hafize odkaża ranę Nur, która martwi się, że ślad nie zejdzie w ciągu dwóch dni.
W drodze do pracy Nur uśmiecha się do telefonu, ponieważ ogląda zdjęcia z mężem, tymczasem Kerem cały czas przegląda zdjęcia, które pokazał mu Firat, kiedy sekretarka zauważa zdjęcie jest w szoku.
Iclal przypomina sobie o starym znajomym Gazanferze, który zabija na zlecenie, postanawia natychmiast do niego pojechać.
Firat jest załamany, nagle zauważa Kerema, który przyszedł zobaczyć Nur na własne oczy, tymczasem Yigit kontaktuje się z lekarzem aby umówić się na wizytę z Iclal.
Cahit sprawdza pocztę, na której znajduję mail z nagraniem jego romansu z Elmas.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-05-10

Długość: 00:43:41

Numer odcinka: 49

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 49 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 49

  Tylko z Tobą Odcinek 49 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 49 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X