Tylko z Tobą Odcinek 5 Sezon 1 (S01E05)

Tylko z Tobą Odcinek 5 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E05

Wybudzona ze śpiączki Iclal, pamięta tylko datę ślubu z Yigitem – 26 marca 2008.
Yigit i Aytul jadą do szpitala, kobieta naciska aby rozwiódł się z Nur, mężczyzna wyznaję, że przed wypadkiem wyznał Iclal, że chce rozwodu, od lekarza dowiadują się, że Iclal częściowo straciła pamięć, nie pamięta okresu przed wypadkiem, pamięta tylko dzień ślubu, tymczasem Nur udaję się otworzyć drzwi za pomocą nożyczek, szybko przebiera się i wraca do wujostwa.
Yigit po powrocie do domu zauważa, że nie ma jego żony, natychmiast biegnie do Hafize, która wyznaję, że Nur uciekł autobus do Adany.
Wieczorem podczas kolacji Tayyar podnosi rękę na swojego syna Emina, Nur staję w jego obronie, tymczasem u Kozanów Mert wypytuję o swoją przyjaciółkę, Aytul wpada w złość i szarpię wnuka, nagle zjawia się Yigit, który rozmawia ze synem, a następnie przychodzi do ciotki porozmawiać o Mercie, kiedy wychodzi na dwór zauważa swoją zapłakaną żonę, która oznajmia, że chce rozwodu.
Następnego dnia Hafize robi awanturę Nur, nagle Yigit odwozi Merta do szkoły, gdzie chłopiec opowiada, że jego mama wróciła z raju, tymczasem zrozpaczona Nur pakuje swoje rzeczy, przez okno zauważa jak jej wuj z kimś rozmawia przez telefon.
W szpitalu Iclal próbuję postawić swoje pierwsze kroki na nowo, kiedy wraca do łóżka Yigit pokazuje jej stare zdjęcia, okazuje się, że Iclal nie pamięta syna, kiedy dowiaduje się, że przez 3 lata spała nie może w to uwierzyć.
Mert wdaję się w bójkę z rówieśnikami, którzy dokuczają mu, ponieważ chłopiec opowiedział historię o raju.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-03-03

Długość: 00:43:05

Numer odcinka: 5

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 5 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-01 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-02.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 5

  Tylko z Tobą Odcinek 5 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 5 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X