Tylko z Tobą Odcinek 50 Sezon 2 (S02E50)

Tylko z Tobą Odcinek 50 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E50

Cahit ogląda nagranie, nagle do gabinetu wchodzi Nazan, tymczasem Firat w obecności Nur rozmawia z Keremem, który zgadza się na współpracę.
Iclal jedzie spotkać się z Gazanferem prosząc, aby wysadził jacht Yigita, proponując bardzo dużo pieniędzy, mężczyzna zgadza się pomóc, wściekły Cahit wyciąga Elmas z firmy, mówiąc, że wie iż za filmem, który obejrzał stoi właśnie ona, dziewczyna udaje, że nie ma o niczym pojęcia twierdząc, że to szantażysta wysłał maila.
Iclal planuję intrygę, chce aby Nur była sama na jachcie w trakcie wybuchu, dlatego dzwoni do Firata prosząc o pomoc, mężczyzna musi zabrać telefon dziewczynie, a sama spowoduje wypadek tylko po to aby ukochany przyjechał do niej i nie było go na jachcie w chwili wybuchu.
Firat wykonuje polecenie ukochanej i kradnie telefon z torebki, Nur jedzie na jacht spotkać się z mężem, w tym samym czasie Iclal powoduje wypadek samochodowy i trafia do szpitala, Yigit natychmiast do niej przyjeżdża jednak tylko na chwilę, następnie jedzie spotkać się ze swoją żoną na jachcie.
Wieczorem Yigit i Nur spotykają się na jachcie na którym jest bomba, kiedy schodzą na brzeg widzą wybuch są przerażeni, Iclal po przebudzeniu pyta matki gdzie jest ukochany, kiedy dowiaduje się, że nie ma go w szpitalu znów mdleje, ponieważ myśli, że zabiła Yigita.
Policja odwozi Nur do domu, wszyscy wybiegają dowiedzieć się co się stało, kiedy słyszą, że na jachcie doszło do wybuchu są przerażeni.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-05-11

Długość: 00:44:14

Numer odcinka: 50

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 50 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 50

  Tylko z Tobą Odcinek 50 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 50 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X