Tylko z Tobą Odcinek 51 Sezon 2 (S02E51)

Tylko z Tobą Odcinek 51 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E51

Nur opowiada wujostwu, że razem i Yigitem ledwo uszli z życiem, tylko dlatego, że zeszli z jachtu, kiedy wychodzi z oficyny zauważa ukochanego, który właśnie przyjechał.
Aytul podejrzewa, że to jej córka stoi za wybuchem jachtu, na którym mieli być Yigit i Nur, kiedy wychodzą ze szpitala, dziewczyna przyznaję się, że zapłaciła Gazanferowi za zamach, bo nie mogła dłużej znieść odrzucenia ze strony ukochanego.
Elmas podszywa się pod ukraińską firmę wysyłając sms do Cahita, chcąc w ten sposób wyłudzić pieniądze, mężczyzna jest przerażony jeszcze czeka go rozmowa z bratem.
Nur rozmawia z Firatem, nagle do posiadłości wraca Aytul z Iclal, która życzy zdrowia swojej rywalce, jednak dziewczyna nic z tego nie rozumie, nagle zauważa swój telefon.
W drodze do pracy Firat jest zamyślony, nie może przestać myśleć o ukochanej, nie zauważa nadjeżdżającej ciężarówki, na szczęście Elmas jest czujna i zaczyna krzyczeć, ratując wszystkim życie, tymczasem Yigit przegląda monitoring na którym zauważa Gazanfera, który dzwoni do Iclal, matka postanawia pomóc córce i przejąć telefon.
Nazan stawia sobie tarota, chce poznać co ją czeka, nagle odbiera telefon od Yaren, tymczasem Iclal razem z matką jadą spotkać się z Gazanferem, aby uregulować drugą ratę, jednak mężczyzna żąda dodatkowego miliona.
Hazal - asystentka Kerema dziwnie patrzy na Nur, ponieważ wygląda tak samo jak zmarła Inci.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-05-12

Długość: 00:42:44

Numer odcinka: 51

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 51 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-05 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-06.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 51

  Tylko z Tobą Odcinek 51 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 51 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X